reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrzesniowych! Tych Duzych i tych Malych! :-)))

Czy jechalabys ze swoim Dzieciatkiem na spotkanko Wrzesniowych Mam 2006? ;-)

  • Tak. :-)

    Głosów: 11 35,5%
  • Nie. :-(

    Głosów: 1 3,2%
  • Zalezy,gdzie by sie odbylo. :-P

    Głosów: 19 61,3%

  • Wszystkich głosujących
    31
reklama
Ja z mazowieckiego. fajnie, że Wam się mój pomysł spodobał! musimy wiedzieć ile by nas było chetnych...:dry: mam pewien pomysł....
 
Mju,pomysl,jak dla mnie,bardzo przyjemny. :tak: Tylko pojawia sie "ale". :baffled: Brak polaczen z ZG do Krynicy Morskiej. :baffled: No,chyba,ze cos zrobia,jak bedzie cieplej... Jakies pkp albo pks... Eh...
 
MAMUSKI! Zrobilam mapke,na ktora wpisuje i bede dalej Was dopisywac do wojewodztw,ktore zamieszkujecie! Tylko napiszcie,czy jest w miare przejrzysta. ;-)
Link do niej znajduje sie w PIERWSZYM POSCIE! :-)
 
Agutko co do mapki, to nasze nicki są trochę mało czytelne.
A co do morza to ja chyba też bym miała problem:no: :baffled: , no i dziewczyny ze Śląska przez całą Polskę musiałyby jechać.:dry:
 
Renee,hm... No u mnie sie wyswietlaly duze literki. :baffled: Ale juz zmienilam - mam nadzieje,ze teraz jest ok. :tak: Wiekszych liter juz nie wcisne z tego wzgledu,ze niektore z nas maja dluuuugie nicki. :-p

A co do spotkanka,to co myslicie o Wroclawiu albo o Poznaniu?
 
Ale fakt , dla niektórych to droga daleka:tak: ciężo będzie coś wymyślić:-( a z tą redakcją gazety dla dzieci to pomysł super ale jak się takie rzeczy robi:confused: Musiałybyśmy mieć jakieś konkrety żeby im przedstawić , no i zgodzić się na reportaż z naszego pobytu ale to by było fajne:tak: :-)
 
reklama
Dobrze by bylo,jakby wiecej Mamusiek zacelo tu zagladac i podawac swoje wojewodztwa... A tu weekend i jak zawsze cisza. :-p Tez sobie znalazlam czas na nowy temat,hehehe. :-D

A co do Wroclawia,to dla mnie tez ok. :-)

A Poznan Laseczki? ;-)
 
Do góry