reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrzesniowych! Tych Duzych i tych Malych! :-)))

Czy jechalabys ze swoim Dzieciatkiem na spotkanko Wrzesniowych Mam 2006? ;-)

  • Tak. :-)

    Głosów: 11 35,5%
  • Nie. :-(

    Głosów: 1 3,2%
  • Zalezy,gdzie by sie odbylo. :-P

    Głosów: 19 61,3%

  • Wszystkich głosujących
    31
miejsce bardzo ładne.tylko patrzac na łóżka czy zmieści sie na jednym matka z dzieckiem?Z chęcią bym pojechała ,jansz wyjeżdza 29maja do 5 czerwca do węgorzewa a ja zostaje sama z małą.Tylko nie miała bym jak tam dojechac.Pogoda ma byc super.
 
reklama
A ja jednak nie bede na Naszym spotkaniu :( Buuuu:-(.
Sprawy sie mi troche pokomplikowaly, poniewaz po pierwsze moj maz nie dostal wolnego na ten termin, po drugie samochod nam sie rozkraczyl, a po trzecie pieniadze przeznaczone na ten wyjazd musze przeznaczyc na wynajecie sobie pokoju w Szczecinie, poniewaz jestem w trakcie zalatwiania sobie tam pracy i najprawdopodobniej jak dobrze pojdzie to od lipca zaczne.
Ale mimo wszystko mam nadzieje, ze kiedys sie zobaczymy:-)
A moze ktoras z Was bedzie nad morzem w Dziwnowie w terminie 11-30czerwca? Ja z Maciusiem wtedy na bank tam bedziemy i chetnie sie spotkamy z innymi :)
 
Mju, z Krynicy Morskiej do Dziwnowa jest ponad 400 km.
Royanno, może mi uda się przyjechać do Dziwnowa choć na jeden dzień jak tylko mąż będzie miał wolne i go namówię.
 
Royannus !!! Moja Przyjaciolka od czerwca bedzie pracowac w Miedzywodziu. ;-) To jest,chyba,bardzo blisko Dziwnowa,co? ;-) :confused: Wybieralam sie do niej z Zuzia,ale nie wiem,co z tego wszystkiego wyjdzie. :-( Troche sie obawiam takiego wyjazdu samej z Dzieciatkiem,a poza tym,nie wiem jeszcze,czy bedzie Nas stac na wynajecie gdziekolwiek pokoju. :baffled: no,chyba,ze serio gdzies tanio znajdziemy,to tam bedziemy. :-D Wtedy sie zgadamy i sie spotkamy. :-D Ło! :szok: Rymy wale niebywale,ehe ehe! :cool2: :-D :laugh2: :-D :laugh2: :-D :laugh2:
 
Cholera wiecie, że grudniówka 2006 miały już swój zlot:eek::wściekła/y:, a my:baffled::unibrow::confused:, no żesz w mordę:wściekła/y::wściekła/y:.
Faktem jest, że nie były wszystkie, ale spotkaniem były zachwycone (troszkę ich przed chwilą podczytałam:-p;-)i fotki obejrzałam:-p), dzisiaj właśnie z tego spotkania wróciły.:tak: Ja pierdziu, naprawdę im zazdroszczę:dry::baffled:. A tak czuje, że w naszym przypadku, to do 18-ki naszych dzieci nie uda nam się dogadać.:no::-:)-:)-(
 
Dziewczyny,jesli uda mi sie zadzwonic do ktoregos z tych 2 osrodkow czy jak to sie tam zwie :-p (nie obiecuje,bo to nie zalezy,niestety,ode mnie :-( ),to co potrzebujecie wiedziec? Mam pare pytan do nich,ale moze i Wy mi jakies podsuniecie? :confused:
 
reklama
Do góry