reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrzesniowych! Tych Duzych i tych Malych! :-)))

Czy jechalabys ze swoim Dzieciatkiem na spotkanko Wrzesniowych Mam 2006? ;-)

  • Tak. :-)

    Głosów: 11 35,5%
  • Nie. :-(

    Głosów: 1 3,2%
  • Zalezy,gdzie by sie odbylo. :-P

    Głosów: 19 61,3%

  • Wszystkich głosujących
    31
Spotkanie się odbyło w ilości dwóch mam i dwojga dzieci.Tz . ja z Pati i Edi z Wojtusiem.Było bardzo miło, rozmawiałyśmy o naszym forum i dzieciątkach.Oto kilka zdjęć ze spotkania.
 
reklama
O prosze,jak milutko! :-D Jednak dla chcacego nic trudnego. :-D ;-) Ciesze sie,ze Wasze spotkanko doszlo do skutku. :-) To juz trzecie wrzesniowe spotkanie! :-D :tak: Edi z Adasia w przychodni,Nadzia ze mna,no i teraz Edi z Mija. :-)

Mija,ja tam podobienstwa miedzy Wojtusiem a Zuzia nie widze z zadnej strony. :no: :-p ;-) :-D
 
ja też nie widzę podobieństwa między Agutki Zuzinką Wojtusiem Edisiowym,żadnego:no:
no ale cóż ja na żywo nie miałam niestety okazji zobaczyć żadnej wrześnióweczki...
 
Aguś żałuje żałuje,myślałam że chociaż Dzik mieszka blisko i ją nawiedzę (w dniu ślubu:-p) a tu nic z tego:-(żądam spotkania z jakąś wrześnióweczką!!!!!:-);-)
 
Agutko Wojtuś podobny jest do Zuzi z twoich zdjęć.:tak:
W tym roku pewnie się juz nie uda ,ale w przyszłym po prostu musimy wszystkie się spotkać ,albo.... tracimy miano wrześniówki BB.:wściekła/y:;-):-p
 
reklama
Jak miałabym własne M zaprosiłabym chociaż jedną do siebie.:tak: Niestety mieszkam z teściową i nie byłoby gdzie spać przyjezdnym.:-(
 
Do góry