reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrzesniowych! Tych Duzych i tych Malych! :-)))

Czy jechalabys ze swoim Dzieciatkiem na spotkanko Wrzesniowych Mam 2006? ;-)

  • Tak. :-)

    Głosów: 11 35,5%
  • Nie. :-(

    Głosów: 1 3,2%
  • Zalezy,gdzie by sie odbylo. :-P

    Głosów: 19 61,3%

  • Wszystkich głosujących
    31
reklama
Aga no co Ty nie wiesz?? no mają umiejętności, predyspozycje, są utalentowani w tej dziedzinie, mają smykałkę, mam dalej wymieniać?:-p:-):-D:rofl::biggrin2::rofl2:
 
Aniu,stanowczo wystarczy. :-p :dull: :wściekła/y: :-p :-D

A ja,byc moze,juz wkrotce spotkam sie z
Ryba i Royanna,jesli tylko dziewczyny beda mialy na to czas i ochote. :-D :tak:
 
Agutko, czyzby Twoj drugi plan to wyjazd nad morze ??:cool2:

A ja mam nadzieje na spotkanko ze Slazaczkami, tyle ze opisalam to na "Nasze MAluszki-Zdjecia"... Czekam na odpowiedzi :tak:
 
Agutko! Jesli tylko grafik mi pozwoli to z przyjemnoscia zobacze sie Z Wami nad morzem! A do kiedy tam bedziecie? Ja chyba w nastepny poniedzialek i wtorek (tj 20i 21go)bede u Maciusia nad morzem i chyba w weekend 25i 26go i gdybys byla jeszcze wtedy to moze udalaoby nam sie spotkac!:tak::-)

Rybko, obecnie wynajmujemy maly pokoik na ul. Mickiewicza tuz obok komendy policji, obok przystanku tranwajowego Brzozowskiego:-), a dzisiaj jedziemy ogladac po raz drugi mieszkanko aby podjac ostateczna decyzje, ale to juz dalej, bo na ul. Cukrowej, tuz naprzeciw budynku Uniwersytetu Szcz! Ale gdziekolwiekbysmy nie byli to jestem pewna, ze sie spotkamy! Acha, w ta srode, czwartek i piatek (15,16 i 17go)mam wolne, wiec jakbys gdzies sie z synkiem wybierala na spacer, np do piaskowicy, to prosze o kontakt i namiary, chocby przez sms, to na poczatek spotkam sie z Wami sama,a w przyszlosci z Maciusiem:-):tak::-D. Moj nr. kom: 661 277 299:-)
 
reklama
Royannus,w tym czasie,co piszesz,bede juz w ZG. :-( No,chyba,ze uda Ci sie przyjechac wlasnie 20 lub 21,to super. :-) Fajnie,jakby i Rybce udalo sie przyjechac tego samego dnia. :tak:
Jedziemy z Zuzia w srode - 15,a wracamy 22go,no,chyba,ze przedluzymy,ale to 1 max 2 dni. ;-)
 
Do góry