reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrzesniowych! Tych Duzych i tych Malych! :-)))

Czy jechalabys ze swoim Dzieciatkiem na spotkanko Wrzesniowych Mam 2006? ;-)

  • Tak. :-)

    Głosów: 11 35,5%
  • Nie. :-(

    Głosów: 1 3,2%
  • Zalezy,gdzie by sie odbylo. :-P

    Głosów: 19 61,3%

  • Wszystkich głosujących
    31
Agutko! Sprobujemy sie spotkac! Troche sie obawiam sama jechac z malym autobusem bo sa na tej trasie okropne korki bo w Miedzyzdrojach cos kopia, ale postaram sie zmobilizowac! No chyba, ze mi sie grafik zmieni, ale nie sadze! Trzymaj kciuki za to aby nam sie udalo!
 
reklama
Agutko, robię wszystko żeby mi się udało przyjechać i mam nadzieję, że się uda. Z tym, że ja najprawdopodobniej będę mogła w sobotę albo niedzielę za tydzień. Bo tylko w weekend mogłabym pożyczyć auto od moich rodziców (tylko czy pożyczą, trochę się posprzeczałam z mamą) bo naszym w dalszym ciągu nie można się nigdzie wypuszczać a na naprawę narazie nie mamy kasy.

Royannuś, obecnie mieszkacie bardzo blisko mnie i uwierz mi, że prawie codzienie tamtędy przechodzę (nawet dzisiaj). A i Cukrowa wcale nie jest tak daleko więc napewno się spotkamy. A jeśli chodzi o to spotkanko w tym tygodniu to ja bardzo chętnie, jak tylko pogoda pozwoli to dam Ci znać gdzie i kiedy.
 
Rybko,czyli sobota lub niedziela - 18 albo 19 Ci pasuje,tak? :-) No to super by bylo! :-D Ja sie jeszcze w piatek odezwe z Miedzyzdrojow. ;-) Royannka mi napisala smska,ze moze przyjechac w poniedzialek - 20,wiec kazdej z Was pasuje inny termin. :-( Ale to nic - wazne,zebysmy MY Was spotkaly,hihihi. :-D :tak: Skoro i tak mieszkacie juz tak blisko siebie,to na bank wkrotce sie spotkacie. ;-) :tak: :-)
 
Wczoraj udalo nam sie razem z Agutka i Zuzia oraz Ryba i Filipkiem spotkac w Miedzyzdrojach!
Bylo nas 6osob i bylo bardzo sympatycznie:-D:tak:! Takie spotkania sa naprawde super:-)! Zuzia miala obstawe w postaci dwoch facetow:szok: i promieniowala, a oni zas dumnie prezyli piers:-)Niestety nie moge dzisiaj zamiescic foto ze spotkania:-(, ale przy najblizszej okazji na pewno to zrobie:tak:! A Agutka i Ryba to fantastyczne kobietki! Mam nadzieje, ze to nie bylo ostatnie nasze spotkanie!!!!
 
reklama
Edi jak pogadałyśmy musimy się za to wziąść.Termin ustalić sporo wcześniej ,żeby potem żadna sie nie wykręcała,że nie mogła czegoś przełożyć.Niech każda z nas napisze kiedy mniejwięcej by jej pasowało i do końca września termin ustalony i nieodwołany.Ja myślę że może 1-4 maja.Lub w kwietniu któryś weekend.I bez obrazy dla tego Wrocławia ale spotkanie powinno być w środkowej Polsce.Dlatego że ...żeby wszystkie miały równo z dojazdem.Tz. dziewczyny z nad morza miały by daleko na śląśk i odwrotnie.W środkowej jestem chyba tylko ja i Renne.
 
Do góry