reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrzesniowych! Tych Duzych i tych Malych! :-)))

Czy jechalabys ze swoim Dzieciatkiem na spotkanko Wrzesniowych Mam 2006? ;-)

  • Tak. :-)

    Głosów: 11 35,5%
  • Nie. :-(

    Głosów: 1 3,2%
  • Zalezy,gdzie by sie odbylo. :-P

    Głosów: 19 61,3%

  • Wszystkich głosujących
    31
reklama
W takim układzie proponuję spotkanie na 7-8 czerwiec;-) musimy pomyśleć o miejscu,czy w pobliżu Ciebie są jakieś fajne miejsca do spędu młodych matek z dziećmi??? bo jeśli nie to trzeba będzie w necie poszukać czegoś i myślę narzucić i czas i miejsce,bo nigdy nie będzie tak żeby wszystkim pasowało;-)
 
Hm...
Jesli 7 - 8 czerwca,to ok,Nam pasuje. :tak: Jesli pozniej,to ja odpadam. :baffled: No i tez zalezy,gdzie to bedzie. ;-)

A mozna brac,jakby co,kogos do pomocy? :-p W sensie kogos,kto Nam np. ognisko rozpali,buahaha! :-p :-D
 
Myślę,że każda pomoc:tak: wskazana zwłaszcza na noc do dzieci:-D:-D:-D:-D

Hahahaha,no ja tez pod tym wzgledem mysle,ale wiecie... Nie chcialam wyjsc,ze jakas zla jestem,czy cos,hahaha. :-p :-D
Wiec robmy to spotkanko,ale serio,ja prosze,najpozniej 7-8 czerwca,bo pozniej zabieg (od tygodnia do minimum miesiaca) rekonwalescencji,a pozniej Miedzyzdroje... ;-) :-D Wiec dzialamy dzialamy! :-) Ciekawe,ile osob jest chetnych na to spotkanko,buehehe. :-p :-D
 
Ja tez jestem chetna na spotkanko, i termin moim zdaniem jest najlepszy jaki mogl byc :tak:Chyba ze wyskoczy mi examin badz obrona :baffled: A to bede wiedziala gdzies dopeiro pod koniec maja :baffled: Ale poki co to jestem ZA! Jest tylko jedno ale-gdzie?? Bo to tez duzo dla nas znaczy :tak:


Agutko mnie tez sie ywdaje ze lepiej zeby kazda przyjechala z mezem, chlopakiem, partnerem, sasiadem :-p, mama czy kolezanka. Wszystko jedno z kim. Chodzi o to zebysmy mogly same wieczorem posiedziec a nie o 7 koneic bo dzieci ida spac wiec trzeba byc w budynku :dry:


Co Wy na to?
 
reklama
Może być z kimś.Może Zalew Sulejowski.Jest w las,woda,na pewno miejsce na ognisko. Świeże powietrze. Co wy na to?
Wstępnie z chętnych są:
EDI
MEGI80
AGUTKAZG
LUCZYNKA
MIJA79
 
Do góry