reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrzesniowych! Tych Duzych i tych Malych! :-)))

Czy jechalabys ze swoim Dzieciatkiem na spotkanko Wrzesniowych Mam 2006? ;-)

  • Tak. :-)

    Głosów: 11 35,5%
  • Nie. :-(

    Głosów: 1 3,2%
  • Zalezy,gdzie by sie odbylo. :-P

    Głosów: 19 61,3%

  • Wszystkich głosujących
    31
reklama
Wiesz jaki on ma charaktr po tym co pisałam.On lubi marudzić i wszystko szybko mu sie nudzi.Dlatego zbiornik wodny z rybami musi być,żeby się wyluzował.
 
Skoro tak stawiacie sprawe to ja jestem za 2 spotkaniami

Mija ja moge spotkac sie choćby tylko z Tobą . A jak ktoś ma życzenie i chęci to będzie i u Ciebie i we Wrocławiu.
Do ZOO to ja mogę i do W-awy jechać a Łódz to też spore miasto :sorry2:
 
No to kolej na mnie.
Bardzo chętnie bym się z Wami spotkała i ja bardziej obstawiałabym Wrocław.
Niestety nie mogę już teraz obiecać, że będę bo M. dopiero co zaczął pracę i niewiadomo czy miałby wolny akurat ten weekend (już mu podpowiedziałam, żeby sobie załatwił;-)) a jak nie, to musiałabym podróżować sama, a na tak daleką trasę to nie piszę się sama z Filipem.
Megi, ja do Wrocka mam ponad 400 km a do tych miejscowości co zaproponowała Mija gubo ponad 500 km.

 
Ryba jak ty to mierzysz,że aż taka różnica jest?:szok:Tomaszów Maz to środek Polski.Może i tak jest ,ale nigdy bym nie przypuszczała.
 
Agutko czuję się pominięta, bo to ja pierwsza zauważyłam Twój problem z dojazdem:-(
Cóż,moim zdaniem wyjazd wyjdzie jeśli ktoś zajmie się tym osobiście.I tu jestem z Miją,choć przyznaję,że mnei też będzie daleko,że Agutce będzie beznadziejnie z dojazdem,i zawsze ktoś będzie za a ktoś będzie przeciw i jest to naturalne.
Może ponownie zaproponuję spotkanie na śląsku? dla ślązaczek??? może w maju,w jakąś sobotę w Parku Chorzowskim??? wiem,że dużo ludzi,albo w Zoo,albo w jakimś figlolandzie??? ślązaczki dajcie głos.
Ja na wyjazd na ten Zalew się piszę:))
 
Agutko czuję się pominięta, bo to ja pierwsza zauważyłam Twój problem z dojazdem:-(

Przepraszam,ze tego nie zauwazylam,ale Ty i tak wolisz ta lodzka miejscowosc,wiec nie wiem,czy ten moj problem ma jakies znaczenie,Slonce. ;-)

Rybko,super,ze jestes za Wroclawiem! :-) Mam nadzieje,ze uda Nam sie tam spotkac. :-D A jak nie,to przeciez i tak jestesmy umowione na sierpien. :-) I jestem pewna,ze tym razem tez nic nie stanie nam na przeszkodzie,tak jak w tamtym roku. :-D :tak: :-D
 
Agus a mnie zabierzesz ze soba na to spotkanko ??????? no wiesz.. jako osobe towarzyszaca?:-D
 
reklama
hmm moze byc ciekawie:-) a moze i ja juz Dzidzie bede nosic pod swoim serduszkiem:tak: wiec wtedy pojedziemy w szosteczke:tak::tak::tak:
 
Do góry