reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrzesniowych! Tych Duzych i tych Malych! :-)))

Czy jechalabys ze swoim Dzieciatkiem na spotkanko Wrzesniowych Mam 2006? ;-)

  • Tak. :-)

    Głosów: 11 35,5%
  • Nie. :-(

    Głosów: 1 3,2%
  • Zalezy,gdzie by sie odbylo. :-P

    Głosów: 19 61,3%

  • Wszystkich głosujących
    31
reklama
Rybko,Royanko - OGROMNIE DZIEKUJEMY WAM ZA TE SPOTKANKO!!! MAM NADZIEJE,ZE UDA NAM SIE JESZCZE KIEDYS SPOTKAC! TRZYMAM KCIUKI! BUZIAKI DLA WAS CUDNE MAMUSIE I DLA WASZYCH WSPANIALYCH WESOLYCH POCIECH!!! :happy2: :happy2: :happy2: :happy2:
 
Agutka i Ryba to fantastyczne kobietki!
Royanko, dziękuję:zawstydzona/y::-p:-).
Ja też uważam, że Agutka i Royanna to fantastyczne babeczki:tak::tak::tak:, a dzieciaczki przekochane i zupełnie inne niż na zdjęciach:tak::tak::tak::-). Uważam, że warto było z mojej strony walczyć o to żebym mogła pojechać:happy:. Dziewczny było super i również mam nadzieję, że nie było to jedyne nasze spotkanie i że spotkamy się jeszcze nie raz:-). I, że w końcu dojdzie do spotkania wszystkich wrześniówek:yes:.
 
Ach! Dziewczyny, ale ja Wam zazdroszcze tego spotkanka :-(A Ślązaczki nie spotkaly sie bo ja nie mialam internetu, a reszta nie pofatygowala sie zeby cos zroganizowac i dac mi znac na komorke :-(Ale mam nadzieje ze jeszcze nic straconego i cos uda sie jeszcze zalatwic. Choc ZOO juz odpada bo jest dosc zimno, trzeba wymyslic cos innego. Ślązaczki! Czekam na propozycje!!
 
Luczynko nie znalazlam Twojego namairu:baffled:i dlatego zastopowałam z tym spotkaniem.Poza tym Mycha wtedy była nad morzem.A teraz to już nie wiem kiedy się spotkamy:baffled:
 
A wiec ŚLĄZACZKI! Niech kazda napisze czy jest zdecydowana na spotkanie (mam nadzieje ze wiekszosc z Was tak), jakie miejsce proponuje, no i jakie mniej wiecej dni tygodnia i godziny Jej odpowiadaja (bo niektore z nas pracuja). A ja postaram sie cos z tego wszystkiego ulozyc i wykombinowac jakies jedno miejsce pasujace wszystkim :tak:;-)(lub przynajmniej wiekszosci:-p). Edi, Mycha, Lucy, Adasia, Baska, Madzia_pl (choc wiem ze Bielsko i okolice to dosc daleko:-() czekam na Wasze odpowiedzi! Mam nadzieje ze nikogo nie pominelam :zawstydzona/y: Jesli tak to prosze o upomnienie sie :-p;-)No chyba ze jest ktoras z nie-Ślazaczek chetna na spotkanko z nami :-)
 
Ja nie mam pomysłu gdzie moża by było się spotkać :no::dry: Na dworze odpada bo jest zimno. :no:
A wy macie jakieś pomysły?? ja postaram się dostosować !! :tak:
 
Wow! :szok: W koncu jakis odzew na mojego posta :-) Mycha-wielkie Ci dzieki :-D
No to teraz czekam na info od reszty Ślązaczek :tak: Jezeli wogole ktos tu sie jeszcze pojawi na tym forum, bo ostatnio frekwencja jest tragiczna :no::-(
 
reklama
No więc ja się wypowiem, najfajniej dla mnie byłoby spotkac się w Gliwicach, hehe;-):-D ale Rybnik, Mikołów spoko, Katowice hmmm, zależy gdzie. Jesli od poniedz. do piątku to po 17 a weekend to jak wam pasuje:tak:
Od 11-17 wrzesnia może byc nawet spotkanko z rana.

W sumie to postaram się dopasowac jeśli cos postanowicie:tak:;-)
 
Do góry