reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrzesniowych! Tych Duzych i tych Malych! :-)))

Czy jechalabys ze swoim Dzieciatkiem na spotkanko Wrzesniowych Mam 2006? ;-)

  • Tak. :-)

    Głosów: 11 35,5%
  • Nie. :-(

    Głosów: 1 3,2%
  • Zalezy,gdzie by sie odbylo. :-P

    Głosów: 19 61,3%

  • Wszystkich głosujących
    31
Na to masz czas odpowiedzi (wszystkie mają)do początku marca.Wtedy bym zadzwoniła z konkretna liczbą osób chętnych na wyjazd.Każdy musi się do tego czasu okrślić ile osób będzie z jego strony jechać.
 
reklama
Dziewczyny, a moze podajmy jakies inen miejsca tez do wyboru, co ? Moze ten Wroclaw ktory ostatnim razem mial najwieksza grupe zwolenniczek, co Wy na to? Tylko nie wiem gdzie dokladnie...
 
dziewczyny ja tez jestem chetna na takie spotkanie.tylko zalezy kiedy sie odbedzie...bo my mieszkamy w Szkocji i w Polsce bedziemy na Wielkanoc(zostaniemy dluzej ale jeszcze nie wiem dokladnie na ile-miesiac na pewno..).
Buziaki dla wszystkich wrzesniowych szkrabow!
 
i w tym własnie miejscu zaczyna sie problem, bo znów nie pasuje miejsce :no:

A mi jak najbardziej pasuje, bo jest ono po środku drogi i Tych ze śląska i z mazowasza i to jest najsprawiedliwsze takie jest moje zdanie ;-)

Do "Sokolego Dworu mam 198 km
Do Borków/Borkowa mam 195 km
 
Mija tylko ze Ty jestes z łódzkiego wiec masz to miejsce pod nosem ;-)

A ja czy do Wroclawia czy do Łodzi (czy gdzies tam pod) mam grubo ponad 200km. Prawie 300.
 
reklama
Staję w obronie Mijuni;-)
BABY!!! ona nam tam wszystkiego dopilnuje,a że trochę daleko??? wyjedziemy rankiem i jakoś damy radę:tak:
 
Do góry