reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie wszystkich lutowych mam i maluchów

Kiedy spotkanko w Uniejowie

  • II połowa maja

    Głosów: 0 0,0%
  • czerwiec

    Głosów: 4 36,4%
  • lipiec

    Głosów: 1 9,1%
  • sierpień

    Głosów: 5 45,5%
  • wrzesień

    Głosów: 1 9,1%

  • Wszystkich głosujących
    11
  • Ankieta zamknięta .

sylvanas

Mamusia Kajtusia :)
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2010
Postów
760
Miasto
Wrocław
Ostatnio tak rozwawiałam z moim W i wpadłam na pomysł aby może zorganizować w wakacje spotkanie np w sobote wszystkich lutowek wraz z ich rodzinkami. Moglybysmy wynająć jakieś miejsce z wielkim ogrodem, porozkładać kocyki i zrobic cos w rodzaju pikniku... Myśle że gdyby było to w jakiejś restauracji z pokaźnym ogrodem to jest nas tu tyle ze pewnie wyszloby to ok 100 - 200 zł /rodzinke, więc chyba nie jest źle.
Warto tylko zaproponować jakieś ciekawe miejsca. Ja w okolicach wrocławia niczego takiego nie kojarze ale jestem otwarta na wszelkie propozycje.
Myśle że na jedną sobotę każda z nas mogłabym namówić swojego partnera nawet jeslimiałaby przejechac 400km w jedna strone.

Co o tym myślicie?
 
reklama
Ostatnio tak rozwawiałam z moim W i wpadłam na pomysł aby może zorganizować w wakacje spotkanie np w sobote wszystkich lutowek wraz z ich rodzinkami. Moglybysmy wynająć jakieś miejsce z wielkim ogrodem, porozkładać kocyki i zrobic cos w rodzaju pikniku... Myśle że gdyby było to w jakiejś restauracji z pokaźnym ogrodem to jest nas tu tyle ze pewnie wyszloby to ok 100 - 200 zł /rodzinke, więc chyba nie jest źle.
Warto tylko zaproponować jakieś ciekawe miejsca. Ja w okolicach wrocławia niczego takiego nie kojarze ale jestem otwarta na wszelkie propozycje.
Myśle że na jedną sobotę każda z nas mogłabym namówić swojego partnera nawet jeslimiałaby przejechac 400km w jedna strone.

Co o tym myślicie?

pomysł fajny ...tylko z racji km może byc trudno - bardzo chętnie podejme sie organizacji tym bardziej że mam na koncie zloty barchettowe;) - i też ludzie byli z różnych miejsc Polski - w mojej Bydgoszczy jak widać są miejsca na udane spotkania ;)
4.jpg


więc jak mamy myslec o tym poważnie - to przede wszystkim trzeba zacząć od ankiety - czy są chętni
- termin wakacyjny jest jak najbardziej na miejscu - maluszki bedą już na tyle duże żeby miały ochote na dłuższe wypady - i tu dobrym tematem jest morze - bo mozna połączyć przyjemne z pożytecznym, choc z drugiej strony - dla tych z południa z racji odległości - może to byc czynnikiem na nie :( - dlatego najlepiej jest wypośrodkować - jest takie fajne miejsce w okolicy środka - Uniejów -
Termy Uniejów - UNIEJÓW
jest tam i zamek z pieknym parkiem, i basen termalny z saunami - ciepła woda sparwi że dla kazego malucha będzie to super przygoda - a na małym ryneczku jest duża , smaczna i niedroga pizzeria - jak kto głodny - terenów na piknik jest tam mnóstwo - bo to nad rzeka jest , blisko jest tez zoo Zoo Safari Borysew to wyjątkowe miejsce w centralnym miejscu Polski, gdzie można stanąć twarzą w twarz z egzotycznymi zwierzętami z całego świata! i kopalnia soli do zwiedzania (niestety dla starszych) http://www.sol-klodawa.com.pl/turystyka/zwiedzanie-kopalni.html...a koszt nie musiałby być duzy - bo tak naprawdę to zależy od nas samch z czego bedziemy chcieli skorzystac
- ja mysle ze takie skaładkowe spotkania to w naszym przypadku maja sens w przypadku np spotkania z noclegiem - bo jechac gdzies 300km po to by posiedziec w restauracji czy na pikniku wielu naszych mężów uzna za pozbawione sensu... ale np zorganizowany weekend w jakimś ośrodku może ich juz zaciekawic ;) - mozna znalezc w uzgodnionym miejscu (morze, góry czy mazury;) jakis osrodek (najlepiej jeśli w pobliżu będą ciekawe atrakcje np. ZOO Safari Świerkocin - Witamy w jedynym w Polsce ogrodzie zoologicznym typu safari) i zarezerwowac na min2-dniowe spotkanie - bo w sumie i tak jak ktos zrobi te setki km to bedzie musial gdzies na noc sie zatrzymac ...

mam jescze jeden pomysł na spotkanie - Tropical Islands > Goście > Informacje dla gości > Galeria zdjęć > Impresje z Tropical Islands
ceny tutaj Tropical Islands > Goście > Ceny > Ceny za wstęp
plus koszt dojazdu - mozna zabierac swoje jedzonko , picie itp...a jak zarezerwujemy grupe to chyba mozna taniej:)
miejsce idealne dla ...wszystkich:)

pomyslow pewnie bedzie wiele - tylko pytanie czy są chetni? napiszcie - to wkleje ankietę i...działamy:) lato juz tuż...tuż...:)))
 
jestem za pomsyl super my bysmy nawet zostali na weekend gdyby bylo daleko :) o miejscu sie nie wypowiem bo ja z poludnia wiec niektorym za daleko a moze czerwiec zeby nie bylo zbyt upalnie??
 
jestem zdecydowanie za:)
w ten sposób poznałam i przyjaźnię się z dziewczyną aż spod Holandi,spotykamy się mimo takiej odległości:)))
z lipcowych mam spotkałam się w plenerze z kilkoma dziewczynami:)fajna sprawa:)

Proponuję centralną Polskę,srodkowe wybrzeże,mazury.Trzeba połączyć przyjemne z pożytecznym.

Także jestem za 1,2 noclegami(weekend)Nie pojade 500-700 km na kilka godzin,niestety Białystok ma wszędzie daleko:(

Czekamy na sondę:)

tak jak Ligotka jestem za czerwcowym weekendem:)
 
jakbny nie było - jest nas już kilka - w takim razie wrzucam ankiete już z konkretnymi - w sensie miesiąca - terminami - kto za kto przeciw- a potem miejsce wybierzemy:)
 
kurczę, ja to bym była za, ale obawiam się że mój mąż to będzie na nie, bo jego gdzieś ruszyć to wołami trza
 
reklama
Do góry