reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie wszystkich lutowych mam i maluchów

Kiedy spotkanko w Uniejowie

  • II połowa maja

    Głosów: 0 0,0%
  • czerwiec

    Głosów: 4 36,4%
  • lipiec

    Głosów: 1 9,1%
  • sierpień

    Głosów: 5 45,5%
  • wrzesień

    Głosów: 1 9,1%

  • Wszystkich głosujących
    11
  • Ankieta zamknięta .
reklama
margoz ja to mojemu na razie nie mowie bedzie marudzil dwa miesiace! Powiem jak juz wszystko dogramy i upre sie nie ma wyjscia ;) w koncu Paulinka tez chce jechac majac dwie baby w domu nie bedzie mogl odmowic hehe
 
Dziewczyny ja jestem bardzo za tak strasznie za Wami tęsknię i chciałabym Was zobaczyć!!!!! Dajcie znać gdzie i kiedy a ja napewno będę robić wszystko żeby przyjechać mimo że to daleko (woj. świętokrzyskie)
 
ponieważ jest juz troche chetnych - w zasadzie można juz działać - czas zastanowić się - gdzie

wrzucajcie więc propozycje a potem zrobi sie z tego tez ankietę:
moje typy to:
morze
bory tucholskie - fajne tereny, fajne ośrodki i natura , natura, natura , a dla tatusiów i chetnych mam można by nawet zorgaznizowac kajaki :)
wspomniane okolice uniejowa
okolice konina - sa tam jeziora i fajne ośrodki np w mikorzynie
pojezierze drawskie - j.w

skoro wspomniałam to tropical island :)

ewentualnie góry - sudety, kotlina kłodzka - tylko w góry większość chyba ma daleko...

no i wasze propozycje:)
 
ja rozmawialam z moim W i te bory tucholskie to chyba wg nas najlepsze :) sami chcielismy to zaproponowac :) w szkołach w każdym podręczniku do geografii o tym piszą ze tam tak pięknie :)
 
ja rozmawialam z moim W i te bory tucholskie to chyba wg nas najlepsze :) sami chcielismy to zaproponowac :) w szkołach w każdym podręczniku do geografii o tym piszą ze tam tak pięknie :)

zwłasza latem;) my bylismy w zeszlym oku w swornychgaciach - fajnie było:) tak swornie hehe:) - wlsnie w okolicach charzykowy jest fajnie- jak dla mnie lepiej niz na mazurach bo mniej tłoczno i taniej:) a równie urokliwie;)
i co roku robimy sobie spływ kajakowy w okolicy osia
 
Ostatnia edycja:
reklama
znalazłam jescze cos takiego

Camping 134

camping wyrózniony w konkursie mister camping 2006-2010 :-)

fajne miejsce w lesie blisko jeziora - western city i mini zoo- super atrakcje dla starszych dzieciaków...i starszych:) Rancho w Grudziądzu - RUDNIK WESTERN CITY
dodatkowo w grudziadzu jest piekna starówka i baseny solankowe
GEOTERMIA GRUDZIĄDZ - Baseny

za jaskis czas wyb ieramy sie na te baseny - dobre dla naszego alergika:) to ozemy podjechac obejrzec ten kemping - jak uwazacie?
 
Do góry