reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie wszystkich lutowych mam i maluchów

Kiedy spotkanko w Uniejowie

  • II połowa maja

    Głosów: 0 0,0%
  • czerwiec

    Głosów: 4 36,4%
  • lipiec

    Głosów: 1 9,1%
  • sierpień

    Głosów: 5 45,5%
  • wrzesień

    Głosów: 1 9,1%

  • Wszystkich głosujących
    11
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja dopiero w polsce bede koniec wrzesnia/pazdzierni, przewaznie jak tam jestem to itak na nic czasu nie ma bo rzadko jezdze, teraz lece na slub siostry :-)
Widze ze padla propozycja grudziaca (ja jestem z grudziadza :) i mieszkalam tez w chojnicach (niedaleko charzykowy i swornych gaci:-)) popieram , piekne okolice
 
My mamy do Grudziądza bardzo daleko...
A słyszałyście o takiej miejscowości jak Boszkowo? To nad takim fajnym jeziorkiem, okolice super, dużo lasów, fajne ścieżki rowerowe. W sezonie jest tam sporo ludzi ale przed sezonem jest spokojnie.
Popieram także Tropical Island-byliśmy tam rok temu i bardzo nam się podobało:)
 
przyklejam ankietę miejsc - z tych zaproponowanych plus opcja własna - i wtedy proszę w mejlu wpisywać gdzie to:) - czas operacyjny -10dni - myslę że i tak długo - a wiadomo jak kto rzadziej zaglada to pewnie nie znjadzie czasu na spotaknie - a szkoda;)

ankietę z pytaniem o spotknie wrzucam w archiwum - 17 rodzin to juz cały pensjonat:)))
 
no właśnie - gdzie - bo , że się spotykamy to wiadomo :))))

propozycji było kilka - i z nich ta ankieta - dodatkowo wklejam opcję - inne miejsce - i jak ktoś ją zaznaczy to poproszę potem w odpowiedzi napisać co autor miał na myśli:)))

ankieta trwa 10dni...:))) a potem działamy:)

:-)
 
Ostatnia edycja:
jednocześnie mam propozycje dla mam chętnych z okolicy i nie tylko - na spotkanko w mojej okolicy - mamy w Bydgoszczy takie fajne miejsce dla mam i dzieci - FAmily PArk - jest tam - sprawdzone:) - pomieszczenie (nie widac na zdjęciach) w którym można sobie miło posiedzieć w miłym gronie z takimi maluchami jak nasze dzieciaczki - za wstęp płacimy wtedy tylko my czyli 3zł :) ...jest kawiarnia i jakby co wyciszony pokój - i oczywiście jak ktoś ma starsze rodzeństwo - to będzie baaardzo zadowolone spędzając czas na super zabawie
Wirualna wycieczka po Family Parku
mieści się to na Fordonie - więc jakby co - mamy z Torunia - blisko macie;)
co Wy na to ? może zrobimy sobie takie małe spotkanko w najbliższym czasie ? może być weekend -ale niekoniecznie - jak dla mnie to nawet lepiej w tygodniu , bo i tak zazwyczaj się nudzę ;)

a na takim spotkanku mogłybyśmy omówić nasz zlot:)))
 
reklama
Do góry