reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie wszystkich lutowych mam i maluchów

Kiedy spotkanko w Uniejowie

  • II połowa maja

    Głosów: 0 0,0%
  • czerwiec

    Głosów: 4 36,4%
  • lipiec

    Głosów: 1 9,1%
  • sierpień

    Głosów: 5 45,5%
  • wrzesień

    Głosów: 1 9,1%

  • Wszystkich głosujących
    11
  • Ankieta zamknięta .
no ładnie chetnych było 17 - a w wyborze miejsca głosowało 9:)))

no co - robimy to spotkanko?

ja w takim razie jestem za Uniejowem - i tak jak juz napisałam- moge działać:)
 
reklama
nie ma co rezygnować ze spotkania - 9 osob to już coś bo z tego robi się przy założeniu modelu rodziny 2+1 27 osob wiec nie jest zle... A pewnie duzo z was ma 2 dzieci :)

Ja uważam ze mozna działać!
 
nie ma co rezygnować ze spotkania - 9 osob to już coś bo z tego robi się przy założeniu modelu rodziny 2+1 27 osob wiec nie jest zle... A pewnie duzo z was ma 2 dzieci :)

Ja uważam ze mozna działać!


jak nas sie 9 rodzin zbierze to bedzie sukces:)))

wrzucam więc dla zainteresowanych ankiete o terminie
 
...a więc wybraliśmy Uniejów - z bardzo minimalną przewagą , ale z racji , że to prawie środek Polski- myślę , że to bardzo dobre miejsce:)

teraz pytanie - kiedy ?

więc głosujmy - jak poprzednio- 10 dni:)
 
czyli robimy spotkanko w Uniejowie w sierpniu - ja proponuję 6 albo 20 sierpnia :)

co wy na to?

zacznę orientowac się co i jak - kojarze , że tam jest mnostwo zieleni - więc jakiś piknik pewnie da radę zorganizowac - ale wszystko w swoim czasie:)
 
reklama
Do góry