reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie

pawimi

potrojna mamusia
Dołączył(a)
24 Listopad 2008
Postów
3 970
Miasto
USA
:-) skoro miejsce a raczej stan w ktorym nasze spotkanie sie odbedzie zostalo ustalone nasza sonda to teraz czas zastanowic sie nad konkretnym terminem i wygladem tego wydarzenia. Ten watek poswiecam na propozycje odnosnie wyzej wymienionego tematu :tak:
 
reklama
no i co....zadna nie chce przedyskutowac naszego spotkania??? ale frekwencja....kurcze az nie moge doczytac tych propozycji :-)
 
Pawini jestem, jestem.
Co do terminu to ja jestem za jakim cieplejszym terminem. Teraz bedzie zwariowany czas, bo swieta, swieta, swieta.
Mysle, ze po nowym roku, nie wiem jak nasze ciezarowki z terminami?
 
no nie wiem, ja o maju myslalam bo juz wtedy wszystkie ciezarowki beda rozpakowane i w formie :-) poza tym juz fajnie cieplo sie wtedy zaczyna....
 
ok jesli maj to gdzie? bo przeciez nie spotkamy sie na ulicy i nie bedziemy stac. Jakis park? landmark? Ja w sumie rozpakowac sie mam ostatnia wiec jak juz to koniec maja, bo na poczatku mloda bedzie miala ledwo miesiac.

Ja dodam jeszcze jedna propozycje. Spotkanie gdzies w czerwcu na plazy na Brooklyn lub Queens. Wtedy nie musimy sie martwic gdzie isc, mniej spalin niz na Manhattanie i wogole natura i fale hehe :) latwiej o parking. Lub umowic sie gdzies na BBQ w jakims state park. Fun dla dzieciakow i dobre zarcie. To takie moje propozycje. Niech sie kazda wypowie w jaki sposob widzi takie spotkanie i pozniej zadecydujemy wszystkie ktore najbardziej nam odpowiada.
 
no wiec :))) hehe dla mnie to troche drogi wypad ;] wiec.. bede musiala gdzies nocowac to napewno.. i raczej przylece sama - bez malej
plaze moznazaliczyc ale moze wlasnie spotkamy sie w jakiejs knajpce albo nawet pojsc cos zjesc i pozniej do baru czy cos? no nie wiem...

kto jeszcze bedzie dolatywal??
 
no ja raczej tez sobie nie wyobrazam zeby leciec do NYC posiedziec kilka godzin w parku z dziecmi ktorych troche mam :-) i nazad do dom :-D:-D szczerze to myslalam ze to spotkanko ma miec troszke inny charakter :szok:
 
reklama
Nie no ja wiem ze to nie na chwilke :) tylko wlasnie ja nie wiem jak na to patrzec.

Domiska a czemu sama?

No wlasnie dlatego pytam jak wy to widzicie i co i jak.
Ja moge zaproponowac nocleg u siebie pod namiotami na przyklad. Jesli oczywiscie bedzie cieply miesiac. Lub moge zmiescic dwa queen size materace w living room (posiadam jeden) wiec moge kilka z was przenocowac :). Z tym nie ma problemu. Dlatego dziewczyny jak wy to sobie wyobrazacie. Im wiecej szczegolow ustalimy tym pewniejsze ze do tego spotkania wogole dojdzie.
 
Do góry