reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie

dlaczego sama.. hm bo bilet to jakiejs $300 na lebka czyli okolo 1000 na trzy osoby :D lol

no i to takie troche oderwanie sie od malej dla mnie:D co ja z mala bede robila w NY :D hihi

ale zawsze mozemy zrobic u mnie w CO i zapraszam wszystkich z rodzinkami :))
 
reklama
sama....bo wyjazd i spotkanko mialo byc nasze, dziewczyn z forum, a wyjazdy rodzinne to inna odrebna calkiem sprawa....nie wyobrazam sobie targania z dziecmi do hmmmm baru na przyklad, a moj maz jak wspomnialam mu o spotkaniu forumowym to absolutnie prawidlowo skojarzyl ze jade miec fun do NYC z kolezankami i nie chce go z tego przekonania wyciagac :-)takie okazje sie rzadko zdazaja, a ja no coz, matka jestem od prawie 17 lat juz wiec nalezy mi sie chyba jakis wypad weekendowy w pojedynke? Jesli chodzi o noclegi to nie ma problemu, hoteli napewno jest tam dostatek, kwestia tylko zorganizowania jakiegos planu spotkania. Jasne ze mozemy sobie w dzien zorganizowac posiedzenie na plazy czy grilla w parku ale generalnie warto tez wieczory zaplanowac jakos, bo przeciez nie bede leciala taki kawal drogi po to tylko zeby kielbaske z grilla zjesc :-) Powiedzcie po prostu jaka wizje macie, czy wg was to mialo byc spotkanie rodzinne czy po prostu imprezka ....
 
Ja jestem tez za spotkaniem tylko formulowiczek, bo z dzieciakami to my sie soba nie nacieszymy. Jesli chodzi o jakis plan to mozemy umowic sie gdzies w knajpce na jakas kolacje i jak cos to wyjsc gdzies do baru. a nastepnego dnia mozna zrelaksowac sie i na swiezym powietrzy (central Park, plaza). Maj jest dla mnie rewelacyjny. :-):-)
 
no wiec :D popieram knajpke itd :D i bez dzieci!

plan nam sie zmienil hahaha :D przyjezdzamy do NYC z Pawimka drugi weekend grudnia!
kto chce sie dolaczyc na piwko albo i dwa?:D
 
ale dodaje ze to pozaprogramowe spotkanie :-) nasze ogolne wiosenno-letnie jest nadal aktualne haha
 
reklama
no dziewczyny bo pomysle ze wy jakies konspiracje tutaj macie razem.
Na ile przyjezdzacie i gdzie bedziecie i sie raczej napewno dolacze, na soczek pomaranczowy lol
 
Do góry