reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie :)

reklama
No w końcu widzę ten wątek :) ja ze Szczecina to mogę do Was palcem po mapie jechać chyba :D nie no mi nie pasuje na bank weekend w połowie sierpnia,bo będę świadkowac na ślubie . A tak to jak wybierzecie fajne miejsce i nie na końcu Polski to pewnie się będę pisała na wspólny wypad :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na reszcie dotarlam na odpowiedni wątek :) ja też się pisze na spotkanie, wszystko jedno gdzie bo od nas wszędzie daleko :p ale na pewno po czerwcu bo ślub chrzciny przeprowadzka to już za dużo a co dopiero ze spotkaniem :) mój pewnie da się namówić na wyjazd ale to typ odludka więc na fajerwerki z jego strony bym nie liczyła :p
 
Ja jestem z Krakowa także polecam miasto do odwiedzin :p
A co do miejsca spotkania to się postaram dostosować. Termin mi na razie obojętny bo nie mamy planów.
 
reklama
Do góry