reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie :)

Ogólnie ja się dostosuje bo bardzo bym chciała być na takim spotkaniu. Mam nadzieję że będzie to możliwe.
 
reklama
Może najlepiej zrobić mapkę jak ktoś pisał wczoraj zaznaczyć gdzie kto mieszka i po środku[emoji14]żeby nikt nie był poszkodowany ze jedne mają dalej inne bliżej :)

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Ja tez sie dostosuje. Chociaz mi sie marzą góry. Dla nasz akurat droga to nie przeszkoda
Byle bylo fajne miejsce dla nasz i naszych starszych pociech
 
Mój mąż też chętnie pojedzie miejsce dla nas w sumie też nie jest problemem chociarz mój na urlop nad morze nie chce jechać bo mówi że za daleko ale wszystko jest do obgadania fanti ja też bardzo chce się spotkać :)
 
A ja z Żor :D:D

A na spotkanie to też chętnie się udam, podejrzewam że mężu mój też, bo cały czas pyta co u marcowych mam :D A jak czasami mówię, że nie zdążyłam forum poczytać to zawsze mi mówi, że nie mogę tak robić, bo nie wyrzucicie :p:p
 
Ja proponuje bardziej coś w centrum Polski. Mozna ktoras zna jakis fajny hotel, domki no. Z basenem jakimis atrakcjami. Moj m tez na pewno nie przyjedzie.
 
Karpacz nie byłby zły. Można coś ciekawego znaleźć tam. Byle bez basenów bo ja się jeszcze nie rozbiorę ;)
 
A kiedy to w ogóle ma byc? Bo z moim chłopem bedzie cieżko. Ja mam wolne rok :laugh2: a on pracuje w ochronie i ma mieć jakieś kursy za naiedlugo, tylko jeszcze mu nie powiedzieli kiedy a w weekendy ma mecze :dry:
 
reklama
Do góry