reklama

Spotkanka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2006' rozpoczęty przez Moniqa, 16 Sierpień 2007.

1. Moniqa

Moniqa i moje dwie połówki :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Postanowiłam założyć nowy watek ponieważ wczesniejsza rozmowa na temat spotkania i wypadu do chorzowskiego zoo, zagineła gdzies w akcji na watku o pogaduchach;-)... zreszta wątek mozna wykorzystac do wszelkich rodzajów spotkań ... mam nadzieje ze bedzie ich wiele :tak:

Dziewczynki co ze spotkaniem??

Ines napewno bedzie u mnie 25 sierpnia i z tego co pamietam ten dzien pasuje Agnieszce18 i Renik (poprawione) .... a co z reszta?? i co robimy?? spotykamy sie ?? jak dla mnie milo by bylo ... bardzo chetnie poznałabym osobiscie osoby z którymi rozmawiam juz kupe czasu i traktuje jak rodzine :-)

2. Renik

Renik Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moniqa wlasnie tez o tym myslalam, nawet bylam rekonesansowo w parku wczoraj + bylo super bylysmy z kolezanka w wiosce rybackiej + jest tam taka mala plaza gdzie bobasy moga sie bawic w razie jakby nam zoo przeszlo mozemz tam usiasc i zjesc pyszna rybke,
    tylko tak jak pisalam wczesniej trzeba sie spotkac kolo 10tej bo potem sa tlumy okropne
    sorz ya styl pisania ale cos mi sie porobilo z polskimi znakami wrrrrr

3. reklama
  4. Moniqa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Renik jak najbardziej tez uważam ze trzebaby bylo sie spotkac wczesniej, ale zależy tez o której dotrze Ines ... ale myśle ze najpozniej to na 12stą pod zyrafą by sie udało ... a jak beda tłumy to pojdziemy sobie gdzies gdzie ich nie bedzie ;-) ... chociażby pochodzimy po parku :-) .. damy rade
    Czyli mozemy liczyc na Ciebie :-):tak:

5. Renik

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jjjjjjasne jestem zwarta i gotowa
    mam nadzieję, że inne dziewczyny tez dotrą, MIlshake też powinna się pokazać bo też ma bliziutko

6. gufi

gufi Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    szkoda, ze ja nie moge przyjechac, ale dla nas troche za daleko jak na jednodniowy wypdad :-( no nic, mam nadzieje, ze uda sie cos blizej jeszcze kiedys zorganizowac - mam na mysli sentralna Polske :-)

7. elisabeth

elisabeth Październik '06 i '09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak dla nas tez trochę a raczej dużo za daleko:-:)-:)-(. Szkoda!
    Ale życzymy Wam udanego spotkanka i liczymy na mnóstwo zdjęć:tak:

8. iwona.c28

iwona.c28 Mama Natali i Kuby

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja niestety z Kielc też mam daleko:-:)-(, ale życzę udanej zabawy:tak:

9. Milkshake

Milkshake mama Olka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    własnie z mężusiem kombinowaliśmy z tym zoo. Chętnie wezme Olka i zjawimy się 25 badz 26 (to już obojętne) do południa pod żyrafą.... męzus też słyszał o tej plaży, ale nic więcej nie wiedział....

więc jestem na tak: następny wekend w chorzowskim zoo, o godz....?.... :-)

jejku jaż się nie mogę doczekać!!
    a tatusiów też bierzemy??:eek:

10. reklama
  11. Renik

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moniqa pisała, ze pewnie koło 12tej
    ja mężusia nie wezmę bo daleko jest dosyć buuuu

12. Moniqa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczeta to zalezy o której do Nas Ines z rodzinką dotrze, ale mysle ze na 12sta sie wyrobimy :tak:
    Jesli chodzi o małzów to Ines napewno z mezulkiem ptrzyjedzie a ja pewnie tez ... na szczescie 25.08 małż ma wolne wiec :-)
    Super ze coraz wiecej dziewczyn sie znajduje do spotkanka
    Poki co na 100 % bedzie

Ines z familią
    Renik z corcią
    Milkshake z synusiem ... i męzulkiem??
    MoniQa z familią

Jak fajnie sie złożyło dwa małe ludki i dwie małe ludkowe :-)

Aguś 18 co z Wami??

A tak na marginesie wydaje mi sie ze ta plaża bedzie lepsza od Zoo ... dzieciaczki sobie "polatają" a my bedziemy mogly spokojnie pogadac ... wiadomo w Zoo bedziemy spacerowac i tak jak na plazy napewno nie pogadamy
    Zoo zostawimy na nastepne spotkanie ... co Wy na to??

Poleć forum