reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Spotkanka

Moniqa

i moje dwie połówki :)
Rozwiązania
0
Postanowiłam założyć nowy watek ponieważ wczesniejsza rozmowa na temat spotkania i wypadu do chorzowskiego zoo, zagineła gdzies w akcji na watku o pogaduchach;-)... zreszta wątek mozna wykorzystac do wszelkich rodzajów spotkań ... mam nadzieje ze bedzie ich wiele :tak:

Dziewczynki co ze spotkaniem??

Ines napewno bedzie u mnie 25 sierpnia i z tego co pamietam ten dzien pasuje Agnieszce18 i Renik (poprawione) .... a co z reszta?? i co robimy?? spotykamy sie ?? jak dla mnie milo by bylo ... bardzo chetnie poznałabym osobiscie osoby z którymi rozmawiam juz kupe czasu i traktuje jak rodzine :-)

reklama

Renik

Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Moniqa wlasnie tez o tym myslalam, nawet bylam rekonesansowo w parku wczoraj + bylo super bylysmy z kolezanka w wiosce rybackiej + jest tam taka mala plaza gdzie bobasy moga sie bawic w razie jakby nam zoo przeszlo mozemz tam usiasc i zjesc pyszna rybke,
tylko tak jak pisalam wczesniej trzeba sie spotkac kolo 10tej bo potem sa tlumy okropne
sorz ya styl pisania ale cos mi sie porobilo z polskimi znakami wrrrrr

Moniqa

Rozwiązania
0
Renik jak najbardziej tez uważam ze trzebaby bylo sie spotkac wczesniej, ale zależy tez o której dotrze Ines ... ale myśle ze najpozniej to na 12stą pod zyrafą by sie udało ... a jak beda tłumy to pojdziemy sobie gdzies gdzie ich nie bedzie ;-) ... chociażby pochodzimy po parku :-) .. damy rade
Czyli mozemy liczyc na Ciebie :-):tak:

Renik

Rozwiązania
0
jjjjjjasne jestem zwarta i gotowa
mam nadzieję, że inne dziewczyny tez dotrą, MIlshake też powinna się pokazać bo też ma bliziutko

gufi

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Miasto
Łódź/Pabianice
Rozwiązania
0
szkoda, ze ja nie moge przyjechac, ale dla nas troche za daleko jak na jednodniowy wypdad :-( no nic, mam nadzieje, ze uda sie cos blizej jeszcze kiedys zorganizowac - mam na mysli sentralna Polske :-)

elisabeth

Październik '06 i '09
Rozwiązania
0
Jak dla nas tez trochę a raczej dużo za daleko:-:)-:)-(. Szkoda!
Ale życzymy Wam udanego spotkanka i liczymy na mnóstwo zdjęć:tak:

iwona.c28

Mama Natali i Kuby
Rozwiązania
0
Ja niestety z Kielc też mam daleko:-:)-(, ale życzę udanej zabawy:tak:

Milkshake

mama Olka
Miasto
Gliwice
Rozwiązania
0
własnie z mężusiem kombinowaliśmy z tym zoo. Chętnie wezme Olka i zjawimy się 25 badz 26 (to już obojętne) do południa pod żyrafą.... męzus też słyszał o tej plaży, ale nic więcej nie wiedział....

więc jestem na tak: następny wekend w chorzowskim zoo, o godz....?.... :-)

jejku jaż się nie mogę doczekać!!
a tatusiów też bierzemy??:eek:

Renik

Rozwiązania
0
Moniqa pisała, ze pewnie koło 12tej
ja mężusia nie wezmę bo daleko jest dosyć buuuu

reklama

Moniqa

Rozwiązania
0
Dziewczeta to zalezy o której do Nas Ines z rodzinką dotrze, ale mysle ze na 12sta sie wyrobimy :tak:
Jesli chodzi o małzów to Ines napewno z mezulkiem ptrzyjedzie a ja pewnie tez ... na szczescie 25.08 małż ma wolne wiec :-)
Super ze coraz wiecej dziewczyn sie znajduje do spotkanka
Poki co na 100 % bedzie

Ines z familią
Renik z corcią
Milkshake z synusiem ... i męzulkiem??
MoniQa z familią

Jak fajnie sie złożyło dwa małe ludki i dwie małe ludkowe :-)

Aguś 18 co z Wami??

A tak na marginesie wydaje mi sie ze ta plaża bedzie lepsza od Zoo ... dzieciaczki sobie "polatają" a my bedziemy mogly spokojnie pogadac ... wiadomo w Zoo bedziemy spacerowac i tak jak na plazy napewno nie pogadamy
Zoo zostawimy na nastepne spotkanie ... co Wy na to??

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry