reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanka

reklama
My na 12:00 powinnismy dojechac :-) więc spotkanko jak najbardziej o tej godzinie OK!!! Jednak jak wiecie różnie to w trasie bywa, zwłaszcza z dzieciaczkiem :-) Będę z MoniQa w kontakcie telefonicznym więc w razie czego jesli nie dojedziemy to spotykajcie sie a my po prostu dołączymy jak dojedziemy :-) No problem!!! Nie chciałabym żebyscie się tak bardzo od nas uzależniały :-) No i straaaaaaaasznie się cieszę na to spotkanko!!!! Będzie SUPER Was poznać!!! :-)
 
Inesku jakby nie było ja bede na Was w domku czekac i do Chorzowa razem pojedziemy :tak: ... jakby co to dziewczeta zajmą miejscówkę ;-) a my wkroczymy z wilkim BUM !!! :-D;-):-D:-D

Ines z familią
Renik z corcią
Milkshake z synusiem ... i męzulkiem??
MoniQa z familią
Agnieszka18 z córcią ... i mężulkiem ??
 
Inesku jakby nie było ja bede na Was w domku czekac i do Chorzowa razem pojedziemy :tak: ... jakby co to dziewczeta zajmą miejscówkę ;-) a my wkroczymy z wilkim BUM !!! :-D;-):-D:-D
MoniQa w planach mamy wyjazd ok 7, wiec mysle ze na 11 dojedziemy... :-) Jestes kochana ze chcesz na nas czekac!!! :-) Zrobimy wszystko by byc do 11 u Was.
Jesli mozesz to na PW podeslij mi Wasz adresik i Twój numer telefonu. Mnie sie ta stara komórka zepsuła i nie wiem czy uda mi sie odzyskac numery :-(
 
Ostatnia edycja:
my będziemy w trójeczkę, tzn. mama, tata i syn. :-p Mężuś tam też sprasza znajomych ale to nie ważne, bo ja spotykam się na klachy z wyjątkowymi mamami.

Ines, a skąd ty jedziesz? Bo nie potrafie sobie przypomnieć gdzie mieszkasz.

Wasze suwaczki mnie rozwalają :-D
 
Agnieszka żyrafy nie sposób nie zauważyć stoi sobie taki wielgachny kamienny posąg, jak dojedziesz do wesołego miasteczka to musisz kierować się na Chorzów i po prawej stronie będzie ta żyrafa, jak bys chciała to męgę podjechać w jakieś znane Ci miejsce i pojedziesz za mną dla mnie no problem

Wychodzi na to, że ja jeno się ostanę bez mężowa
 
reklama
Renik, Milkshake czy mozecie mi podac na PM Wasze numery tel. zebyśmy miały jakis kontakt w razie spoznienia badz czegos innego :tak: ... do Agi i Ines mam wiec jakby co kontakt jest ;-)

Agus nadal masz taki sam numer??

Mamuska, Iwonka, Gufi, Elisabeth bardzo wielka szkoda ze nie mozecie sie z Nami spotkac ... bardzo bym chciała Was poznac :tak:... no nic, kiedys konieczne bedzie spotkanko, najlepiej wszysztkie dziewczeta z pazdziernikówek :-):tak:

---------------------------------------------

Ines z familią
Renik z corcią
Milkshake z familią
MoniQa z familią
Agnieszka18 z familią - napewno z córeczkami
 
Do góry