reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanka

Moniqa

i moje dwie połówki :)
Dołączył(a)
16 Maj 2005
Postów
8 273
Postanowiłam założyć nowy watek ponieważ wczesniejsza rozmowa na temat spotkania i wypadu do chorzowskiego zoo, zagineła gdzies w akcji na watku o pogaduchach;-)... zreszta wątek mozna wykorzystac do wszelkich rodzajów spotkań ... mam nadzieje ze bedzie ich wiele :tak:

Dziewczynki co ze spotkaniem??

Ines napewno bedzie u mnie 25 sierpnia i z tego co pamietam ten dzien pasuje Agnieszce18 i Renik (poprawione) .... a co z reszta?? i co robimy?? spotykamy sie ?? jak dla mnie milo by bylo ... bardzo chetnie poznałabym osobiscie osoby z którymi rozmawiam juz kupe czasu i traktuje jak rodzine :-)
 
reklama
Moniqa wlasnie tez o tym myslalam, nawet bylam rekonesansowo w parku wczoraj + bylo super bylysmy z kolezanka w wiosce rybackiej + jest tam taka mala plaza gdzie bobasy moga sie bawic w razie jakby nam zoo przeszlo mozemz tam usiasc i zjesc pyszna rybke,
tylko tak jak pisalam wczesniej trzeba sie spotkac kolo 10tej bo potem sa tlumy okropne
sorz ya styl pisania ale cos mi sie porobilo z polskimi znakami wrrrrr
 
Renik jak najbardziej tez uważam ze trzebaby bylo sie spotkac wczesniej, ale zależy tez o której dotrze Ines ... ale myśle ze najpozniej to na 12stą pod zyrafą by sie udało ... a jak beda tłumy to pojdziemy sobie gdzies gdzie ich nie bedzie ;-) ... chociażby pochodzimy po parku :-) .. damy rade
Czyli mozemy liczyc na Ciebie :-):tak:
 
jjjjjjasne jestem zwarta i gotowa
mam nadzieję, że inne dziewczyny tez dotrą, MIlshake też powinna się pokazać bo też ma bliziutko
 
szkoda, ze ja nie moge przyjechac, ale dla nas troche za daleko jak na jednodniowy wypdad :-( no nic, mam nadzieje, ze uda sie cos blizej jeszcze kiedys zorganizowac - mam na mysli sentralna Polske :-)
 
Jak dla nas tez trochę a raczej dużo za daleko:-:)-:)-(. Szkoda!
Ale życzymy Wam udanego spotkanka i liczymy na mnóstwo zdjęć:tak:
 
własnie z mężusiem kombinowaliśmy z tym zoo. Chętnie wezme Olka i zjawimy się 25 badz 26 (to już obojętne) do południa pod żyrafą.... męzus też słyszał o tej plaży, ale nic więcej nie wiedział....

więc jestem na tak: następny wekend w chorzowskim zoo, o godz....?.... :-)

jejku jaż się nie mogę doczekać!!
a tatusiów też bierzemy??:eek:
 
Moniqa pisała, ze pewnie koło 12tej
ja mężusia nie wezmę bo daleko jest dosyć buuuu
 
reklama
Dziewczeta to zalezy o której do Nas Ines z rodzinką dotrze, ale mysle ze na 12sta sie wyrobimy :tak:
Jesli chodzi o małzów to Ines napewno z mezulkiem ptrzyjedzie a ja pewnie tez ... na szczescie 25.08 małż ma wolne wiec :-)
Super ze coraz wiecej dziewczyn sie znajduje do spotkanka
Poki co na 100 % bedzie

Ines z familią
Renik z corcią
Milkshake z synusiem ... i męzulkiem??
MoniQa z familią

Jak fajnie sie złożyło dwa małe ludki i dwie małe ludkowe :-)

Aguś 18 co z Wami??

A tak na marginesie wydaje mi sie ze ta plaża bedzie lepsza od Zoo ... dzieciaczki sobie "polatają" a my bedziemy mogly spokojnie pogadac ... wiadomo w Zoo bedziemy spacerowac i tak jak na plazy napewno nie pogadamy
Zoo zostawimy na nastepne spotkanie ... co Wy na to??
 
Do góry