reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spowijanie/otulanie- wasza opinia i doswiadczenje

Natqaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2019
Postów
435
witajcie
Nigdy nie spowijałam swojego niemowlaka (6 tyg). Mala dosyć często ma odruch moro podczas spania, często ja to wybudza niepotrzebnie. Jak myślicie, czy będzie dzięki spowijaniu spala spokojniej? Ile maksymalnie takie dziecko może spac otulone ? Czy nie ma nigdzie takich wytycznych.. może są tu mamy ktora zauważyły jakies różnice z i bez spowijania ?
Pozdrawia.
 
reklama
Rozwiązanie
Ja od jakiegos tygodnia nie spowijam.. mialam wrazenie ze ja to irytuje, jednak bardziej okazal sie to jednak brzusio. Ale.. nie narzekam ze przestalam spowijac, obecnie i bez tego dobrze spi. Moze nie ma szalu - ale to raczej brzuch a na to juz i spowijanie nie pomoze.. moze z 2-3 nocki byly takie se z tymi raczkami, nadal szalu jakiegos nie ma, ale spi ladnie i w sumie to.. zaluje ze ja spowijalam- wolałabym się przemęczyć z tym usypianiem, bo widać było jak się xzasami kreci w tym spowijaczu.
Ja od jakiegos tygodnia nie spowijam.. mialam wrazenie ze ja to irytuje, jednak bardziej okazal sie to jednak brzusio. Ale.. nie narzekam ze przestalam spowijac, obecnie i bez tego dobrze spi. Moze nie ma szalu - ale to raczej brzuch a na to juz i spowijanie nie pomoze.. moze z 2-3 nocki byly takie se z tymi raczkami, nadal szalu jakiegos nie ma, ale spi ladnie i w sumie to.. zaluje ze ja spowijalam- wolałabym się przemęczyć z tym usypianiem, bo widać było jak się xzasami kreci w tym spowijaczu.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry