reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźnia mi się okres

OlkaC

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Sierpień 2019
Postów
104
Od wtorku zaczął mi się robić trądzik na twarz, najwiecej na brodzie. Od środy mam tkliwe piersi. Wczoraj bulgotała mi cały dzień w brzuchu i mam uczucie mokrości w pochwie też widzę że mam przezroczysta wodę. Lekarz w zeszły piątek wyklucza ciąże która mogłaby mieć 13 tygodni, mam nawet zdjęcia ze nic nie mam na usg. Mam tez kreskę negre. Miałyście tak? Bardzo się martwię tym brakiem okresem
 
reklama
reklama
Dokładnie tak. Potem jak już zaczęłam współżyć to miałam normalne usg przez pochwę.
W sumie jestem dziewica tylko nie mam tej błony pani Doktor powiedział. Najbardziej martwi mnie to że nie mam tego okresu. A jestem przewrażliwienia bo 14 tygodni temu zostałam wykorzystana seksualnie po przez petting. Okres miałam 2 razy od tego zdarzenia a teraz mi się spóźnia a w zamian za to bolą mnie piersi od kilku dni i mam uczucie mokrości pochwy :/
Mężczyzna który mnie wykorzystał uciekł i nie poniósł żadnej odpowiedzialnosci za to
 
W sumie jestem dziewica tylko nie mam tej błony pani Doktor powiedział. Najbardziej martwi mnie to że nie mam tego okresu. A jestem przewrażliwienia bo 14 tygodni temu zostałam wykorzystana seksualnie po przez petting. Okres miałam 2 razy od tego zdarzenia a teraz mi się spóźnia a w zamian za to bolą mnie piersi od kilku dni i mam uczucie mokrości pochwy :/
Mężczyzna który mnie wykorzystał uciekł i nie poniósł żadnej odpowiedzialnosci za to
Bardzo mi przykro że coś takiego cię spotkało ,rozmawiałaś z kimś o tym ? Ile masz lat ?
 
Pomocy Psychologa z prawdziwego zdarzenia mnie mam ale panią ginekolog i panią Anne Ślu. :)
Ten brak okresu i ból piersi mnie dobija :/
 
Ostatnia edycja:
W sumie jestem dziewica tylko nie mam tej błony pani Doktor powiedział. Najbardziej martwi mnie to że nie mam tego okresu. A jestem przewrażliwienia bo 14 tygodni temu zostałam wykorzystana seksualnie po przez petting. Okres miałam 2 razy od tego zdarzenia a teraz mi się spóźnia a w zamian za to bolą mnie piersi od kilku dni i mam uczucie mokrości pochwy :/
Mężczyzna który mnie wykorzystał uciekł i nie poniósł żadnej odpowiedzialnosci za to
Przykro mi, na pewno psychicznie Ci ciężko bardzo. Ja już to pisałam ale powtórzę, nie jesteś w ciąży. Usg i beta to wyklucza o to się nie martw. Ja też miałam PCOS i strasznie długie cykle u Ciebie to też jest przyczyną braki okresu.
 
reklama
W sumie jestem dziewica tylko nie mam tej błony pani Doktor powiedział. Najbardziej martwi mnie to że nie mam tego okresu. A jestem przewrażliwienia bo 14 tygodni temu zostałam wykorzystana seksualnie po przez petting. Okres miałam 2 razy od tego zdarzenia a teraz mi się spóźnia a w zamian za to bolą mnie piersi od kilku dni i mam uczucie mokrości pochwy :/
Mężczyzna który mnie wykorzystał uciekł i nie poniósł żadnej odpowiedzialnosci za to
A więc skoro od tego zdarzenia miałas normalny okres 2 razy to ciąża jest zwyczajne niemożliwa. Prawdopodobnie stres i napięcie psychiczne są przyczynami opóźnienia
 
Do góry