reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźnia mi się okres

OlkaC

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Sierpień 2019
Postów
104
Od wtorku zaczął mi się robić trądzik na twarz, najwiecej na brodzie. Od środy mam tkliwe piersi. Wczoraj bulgotała mi cały dzień w brzuchu i mam uczucie mokrości w pochwie też widzę że mam przezroczysta wodę. Lekarz w zeszły piątek wyklucza ciąże która mogłaby mieć 13 tygodni, mam nawet zdjęcia ze nic nie mam na usg. Mam tez kreskę negre. Miałyście tak? Bardzo się martwię tym brakiem okresem
 
reklama
może najrozsądniej byłoby jednak zrobić bete czy faktycznie tej ciąży nie ma
Beta z krwi to mi od 3 miesięcy wychodzi niska, ujemna, ale tym badaniem się nie sugeruje bo ono jest niedokładne. Moje wartość bety zrobione w 2 laboratoriach
<O,5 ul lub <0,100 ml
W tym pierwszy mogłam pomylić jednostki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie ma mowy o ciąży ,jeśli byłby to 13 tydzień to dziecko jest już w pełni wykształcone i wszystko wyraźnie widać często nawet płeć już można rozpoznać ,więc nie ma możliwości żeby go nie było widać na USG ,a co do USG przez odbyt to też pierwszy raz słyszę ,to przez pochwę bolało a odbyt nie ?
 
Piszesz że okres Ci się nie spóźnia , a mówisz o 13 tyg ciąży, nic nie rozumiem ,ale wiem ze przy pcos okres jest nieregularny, lub czasem nawet trzeba to wywolac
Pani doktor przez to usg wykluczyła ciąże. Pisałam że gdybym była to byłoby to 13 tydzień wiec lekarz już by coś zauważył. Okres mi się spoznia. PCOS mam na obu jajnikach tylko na lewym więcej a na prawym minimalnie. Zapisałam się do lekarza internisty na pon musze zrobić pełno badań krwi hormonalnych przy okazji poproszę o luteinę na wywołanie.
Świerza sprawa z tym PCOS bo dowiedziałam się że to mam tydzień temu
 
Ostatnia edycja:
Ginekolog powinna wypisać już wtedy luteine na wywołanie miesiączki. Dziwna jakaś. Niestety przy PCOS będą takie opóźnienia w cyklach. Mało tego, bez leczenia będzie trudno o ciąże.
 
reklama
Ginekolog powinna wypisać już wtedy luteine na wywołanie miesiączki. Dziwna jakaś. Niestety przy PCOS będą takie opóźnienia w cyklach. Mało tego, bez leczenia będzie trudno o ciąże.
Nie wypisała bo przez 2 cykle brałam i się bała żeby brała cały czas w zamian tego kazała mi wziąć belare w dniu okresu i ovarin. Chce zobaczyć wyniki hormonalne. Moja mam idzie do niej 29 października i chce zobaczyć te wyniki wszystkie od tego będzie zależało co dalej
 
Do góry