reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźnia się okres

Paulinabe

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Październik 2021
Postów
18
Hej z góry przepraszam jeśli to zły dział.
Mam taki problem, mam 28 lat co miesiąc dostaławalam miesiączka regularnie co do dnia. W tym miesiącu pierwszy raz w moim życiu spóźnia mi się miesiączka to już 7 dzień. Boli mnie brzuch, skurcze jak podczas miesiączki. Chciałam się dowiedzieć czy może mieć na to wpływ praca fizyczna? Od miesiąca pracuje po 10 godzin fizycznie, gdy wcześniej miałam pracę statyczna. Dodam że badając pochwę wydziela się z niej biały bezwonny śluz. Test Mogę zrobić dopiero wieczorem i chciałam dowiedzieć się czy zrobić lepiej wieczorem czy doczekać rana? No i czy ktoś miał podobną sytuację.. pozdrawiam
 
reklama
Teoretycznie możesz robić wieczorem, bo 7 dni spóźnienia to już nawet o tej porze (w sensie wieczorem) test powinien być wiarygodny, ale każda instrukcja Ci powie, żeby czekać do rana.
Praca fizyczna może wpływać, tak naprawdę na cykl może wszystko wpływać, organizm każdego miesiąca może się zachować inaczej. ;) Natomiast - 7 dni to sporo, jeśli test wyjdzie negatywnie to możesz się umówić do ginekologa, żeby sprawdzić co się dzieje.
 
Dziękuję za odpowiedź, miałam też ostatnio sporo stresu praktycznie nic nie jadłam i nie spałam, do jutra chyba już nie wytrzymam więc zrobię wieczorem. Trzymajcie kciuki oby był negatywny
 
Myślicie że czekać z pójściem do ginekologa, bo martwię się tym brakiem okresu. Test na moje życzenie negatywny 🤗
 

Załączniki

  • 20211018_134735.jpg
    20211018_134735.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 187
reklama
Jeśli ktoś jest ciekawy w co wątpię, lekarz powiedział że wszystko w porządku wyniki też i to przez nadmierny wysiłek fizyczny. Dziś okres przyszedł 10 dni spóźnienia ale jaka ulga dla organizmu. Dużo zdrowia dziewczyny✌
 
reklama
Do góry