reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźnia się

A co myślisz o info ze strony laboratorium, że aby wynik był wiarygodny należy takie badanie przeprowadzić 10 dni po dacie spodziewanej @? Nie raz czytałam że dziewczyny robiły szybciej
Ja robiłam dużo szybciej. Każdy organizm jest inny także nie wahaj się 😉
 
reklama
Ja mam podobny problem okres mam co 28-30 dni ostatni 23 lipca staramy się z mężem o drugie dziecko. Okres powinnam dostać najpóźniej 22 jednak nie dostałam w czwartek i piątek śluz zabarwiony na brązowo ( nawet na bieliźnie nie było tylko przy badaniu szyjki) myślałam że @ idzie a tu cisza. Test dzisiaj dzień po spodziewanej @ 1 kreska. Jak myslicie czy to mogło być plamienie implantacyjne? Staraliśmy się od 4 do 10 sierpnia czyli 13-19 dzień cyklu.
 
Ja mam podobny problem okres mam co 28-30 dni ostatni 23 lipca staramy się z mężem o drugie dziecko. Okres powinnam dostać najpóźniej 22 jednak nie dostałam w czwartek i piątek śluz zabarwiony na brązowo ( nawet na bieliźnie nie było tylko przy badaniu szyjki) myślałam że @ idzie a tu cisza. Test dzisiaj dzień po spodziewanej @ 1 kreska. Jak myslicie czy to mogło być plamienie implantacyjne? Staraliśmy się od 4 do 10 sierpnia czyli 13-19 dzień cyklu.
Jest szansa . Polecam pójść do labo i zrobić test z krwi betę. Nie trzeba być na czczo.😉
 
Ja mam podobny problem okres mam co 28-30 dni ostatni 23 lipca staramy się z mężem o drugie dziecko. Okres powinnam dostać najpóźniej 22 jednak nie dostałam w czwartek i piątek śluz zabarwiony na brązowo ( nawet na bieliźnie nie było tylko przy badaniu szyjki) myślałam że @ idzie a tu cisza. Test dzisiaj dzień po spodziewanej @ 1 kreska. Jak myslicie czy to mogło być plamienie implantacyjne? Staraliśmy się od 4 do 10 sierpnia czyli 13-19 dzień cyklu.
Mam dokładnie identyczne objawy i cały czas boli mnie brzuch jakbym miała już okres. Irytuje mnie to aż. Zrobiłam test w 28dc i negatyw. Poczekam jeszcze może @ się rozkręci. Dziś 30dc
 
Jest szansa . Polecam pójść do labo i zrobić test z krwi betę. Nie trzeba być na czczo.😉
Mam dokładnie identyczne objawy i cały czas boli mnie brzuch jakbym miała już okres. Irytuje mnie to aż. Zrobiłam test w 28dc i negatyw. Poczekam jeszcze może @ się rozkręci. Dziś 30dc
Dokładnie ból brzycha jak na okres cały czas. Nasila się wieczorem.
 
Moj lekarz kazal poczekac do @ jak nie bedzie to zrobic za tydzień czyli 7 dni po tweminie @ test i dopiero za 7dni przyjsc do niego czyli w sumie 2 tyg po terminie @ wizyta czy wszystko ok
 
reklama
Do góry