reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniająca się miesiączka a siłownia

malagga_89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Lipiec 2015
Postów
326
Witam!
Moje cykle trwają 29-31 dni (na przestrzeni roku), 3 ostatnie to dokładnie 29 dni. 21.07 zapisałam się na siłownię, byłam tam 3 dni pod rząd. 23.07 powinna pojawić się miesiączka, a tu ani widu ani słychu, mija 33 dc... Czy wysiłek fizyczny może mieć wpływ na spóźniającą się miesiączkę? Czy ćwiczenia dwa dni przed spodziewaną miesiączką mogą ją opóźnić? Oprócz ogólnego rozdrażnienia, czuję się tylko dziwnie wilgotna i lekko opuchnięta...
 
reklama
Myślę, że to za szybko żeby brak miesiączki był spowodowany dwoma dniami spędzonymi w siłowni. Jeśli podejżewasz ciążę to możesz już testować... ale te symptomy kt opisujesz mogą też świadczyć o zbliżającej się @. Przesunięcie może być wynikiem np stresu czy ostatnich upałów.
 
Do góry