reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spożniająca sie miesiaczka ,niska beta hcg

reklama
Hej, sama już nie wiem na czym stoję. Około tydzień przed okresem dostałam brązowych plamień i jednodniowego krwawienia. W 27dc (cykle 29-dniowe) zrobiłam betę z krwi - negatywna. Byłam pewna, że beta hcg na tym etapie definitywnie wyklucza ciążę. Dzisiaj w dniu spodziewanej @ wykonałam test z moczu (zdjęcie w załączniku). Zdecydowałam się na ponowane testowanie z racji na "dziwne" samopoczucie i inne niż dotychczas lekkie bóle podbrzusza, no i oczywiście brak miesiączki.

 
reklama
Test pozytywny, albo oznacz jeszcze raz betę, albo zrób test innej firmy.

Hej, sama już nie wiem na czym stoję. Około tydzień przed okresem dostałam brązowych plamień i jednodniowego krwawienia. W 27dc (cykle 29-dniowe) zrobiłam betę z krwi - negatywna. Byłam pewna, że beta hcg na tym etapie definitywnie wyklucza ciążę. Dzisiaj w dniu spodziewanej @ wykonałam test z moczu (zdjęcie w załączniku). Zdecydowałam się na ponowane testowanie z racji na "dziwne" samopoczucie i inne niż dotychczas lekkie bóle podbrzusza, no i oczywiście brak miesiączki.

U mnie beta na początku też nie pokazała. Na testach były 2 kreski, a pierwsza beta nic. Dopiero po terminie miesiączki wyszła na plus 😉 dodam, że pierwszy pozytywny test wyszedł 4 dni przed terminem @
 
reklama
Do góry