reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniająca się miesiączka - prośba o podzielenie sie swoimi doświadczeniami

U mnie z racji nieregularnych cykli w obu ciążach testy wyszły po ok 2 tyg od przewidywanej daty @ Wcześniej czułam senność, bóle piersi (których przed miesiączką nigdy nie miałam)
 
reklama
Nie miałam robionych żadnych badań mam 19 lat . Ale w wieku 17 lat miałam torbiela i od tamtej pory mam takie problemy z okresem czy to może się wiązać z tym że będę miała taki okres cały czas ,boję się że to wczesna menopauza

Predzej jakies problemy hormonalne. Powinnas miec zlecone badania. Na pewno tez warto przyjrzec sie tarczycy (tsh, ft3 i ft4). Dobry lekarz rodzinny by sie przydal. Ginekog tez moze sie temu przyjrzec.
U mnie sie okazalo, ze problemy z torbielami zaczely sie od problemow z tarczyca.
 
Będę musiała wykonać te badania .. jak najszybciej ..
Też się zastanawiam czy w przyszłości nie będę miała problemów, zajściem w ciążę
 
Nie miałam robionych żadnych badań mam 19 lat . Ale w wieku 17 lat miałam torbiela i od tamtej pory mam takie problemy z okresem czy to może się wiązać z tym że będę miała taki okres cały czas ,boję się że to wczesna menopauza
Zmień lekarza!! Niech zrobią ci badania, jeżeli tego leczyć nie będziesz to mogą być z tego konsekwencje. Jesteś młoda wiec powinnaś walczyć o badania by wykluczyć najgorsze. Ogólnie ważne żeby miesiączka przychodziła ale nie w takich mocnych odstępach.. ja cierpię na PCOS i to normalne ze miesiączki mi się spóźniają albo 1-2 miesiące jej nie ma. Ale badania musisz mieć zrobione i znaleść przyczynę.
Ja tez miałam dużo torbieli, usuwanych i które same mi znikały, w wieku 21 lat stwierdzono u mnie raka macicy, badania co trzy miesiące, a pare miesięcy temu lekarz stwierdził u mnie właśnie PCOS.
Bardzo nieprzyjemne problemy z hormonami, ja osobiście nie używam terapii hormonalnej w tabletkach bo od tego się u mnie zaczęło.
 
Ostatnia edycja:
Robiłam test ciążowy to jest taka słaba kreska albo się mylę
20230202_104142.jpg
 
reklama
Do góry