reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniający się okres, a test ciążowy.

MasterKa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Luty 2018
Postów
3 410
Witajcie. Czy miała którekolwiek z Was taką sytuację? Ostatni okres był 2 stycznia. Owulacja była 16 stycznia. Okresu nie ma do dziś, a test wyszedł negatywny. Jest możliwość, aby test był za wcześnie zrobiony? Biorąc pod uwagę, ze starania w tym miesiącu były dość intensywne.
 
reklama
Jesteś 100% pewna co do terminu owulacji?
Miałam regularne okresy, więc według wyliczeń wychodzi na 16go. Ale tak czy inaczej praktycznie caly miesiąc starań był. Udało się, ze mąż przyjechał na dłużej i wykorzystaliśmy sytuację. I tak się zastanawiam co jest grane. Myślę tez nad tym, że może jakiś w późniejszych dniach "zaskoczyło" i test jeszcze tego nie wykrywa...:(
 
Ja też miałam regularne A ciaza młodsza o tydzień- przesunięcie owulacji. Poczekam jeszcze parę dni i zrób kolejny.
 
A ja proponuje zrobić badanie bhcg - będzie bardziej wiarygodne niż test.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Miałam regularne okresy, więc według wyliczeń wychodzi na 16go. Ale tak czy inaczej praktycznie caly miesiąc starań był. Udało się, ze mąż przyjechał na dłużej i wykorzystaliśmy sytuację. I tak się zastanawiam co jest grane. Myślę tez nad tym, że może jakiś w późniejszych dniach "zaskoczyło" i test jeszcze tego nie wykrywa...:(
Kochana wyliczenia wyliczeniami, okres okresem a organizm robi swoje.
Ja w szczęśliwym cyklu owulacje miałam 9 dc, 2 dni po @. Teraz jestem w 36 tc.
Zainwestuj w testy owulacyjne.
 
Postanowiłam poczekać do soboty. W sobotę kolejny test :)

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Idź na beta hcg. Ja do 10tc miałam negatywne testy (z różnych firm). Okazało się, że była to ciąża pozamaciczna. Oczywiście u Ciebie nie musi być to CP, ale lepiej właśnie mieć pewność czy ciąża jest czy jej nie ma. Zraziłam się co do testów domowych. Dodam, że nikt nie wie do tej pory, żaden lekarz nie rozumie, dlaczego testy wychodziły negatywnie skoro beta wynosiła już nawet ponad tysiąc. Także trzymam za Ciebie kciuki, aby było po Twojej myśli. ;)
 
Do góry