reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniający się okres, a test ciążowy.

Idź na beta hcg. Ja do 10tc miałam negatywne testy (z różnych firm). Okazało się, że była to ciąża pozamaciczna. Oczywiście u Ciebie nie musi być to CP, ale lepiej właśnie mieć pewność czy ciąża jest czy jej nie ma. Zraziłam się co do testów domowych. Dodam, że nikt nie wie do tej pory, żaden lekarz nie rozumie, dlaczego testy wychodziły negatywnie skoro beta wynosiła już nawet ponad tysiąc. Także trzymam za Ciebie kciuki, aby było po Twojej myśli. ;)
Nawet przy ciazy pozamacicznej testy domowe powinny wyjść :szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Szok.. ale ja tez robilam dwa testy i to z tego samego moczu.. jeden wyszedł mega blady A drugi bardzo wyraźny..
Ja dlatego, do tej pory jakoś nie ufam testom. W tamtej ciąży zrobiłam mnóstwo testów, z różnych firm, wszystkie ewidentnie były negatywne. Może coś ze mną było nie tak, albo miałam cholernego pecha i miałam same uszkodzone testy w co w ogóle nie wierzę. No nic, było jak było. Tak czy inaczej w końcu ujrzałam dwie ładne kreseczki kilka dni temu a bałam się, że znowu będzie to samo.
 
Cześć 😊 mam mały problem
Okres spóźnia mi się 25 dni robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny ( 40 dzień cyklu)
Współżyłam z chłopakiem ale stosunek przerywany... wiem to nie jest antykoncepcja
Mam nieregularne miesiączki raz po 26 a raz po 39 dniach ...
Jakieś 5 lat temu miałam spóźnienie 69 dni ale wtefy nie byłam aktywna seksualnie i lekarz powiedział że to hormony w młodym wieku (17 lat)
Mam dziwne objawy jagby zaraz miała przyjść miesiączka ... ból podbrzusza, kłócie jajników raz po jednej a raz po drugiej stronie, piersi (sutki) bardzo wrażliwe że aż bolesne przy leżeniu i nie tylko, ból pleców, nudności itp. ...
Czy jest możliwe że jestem w ciąży i tamten test wyszedł negatywnie bo było za wcześnie?
Dziękuje bardzo za jakąkolwiek pomoc 😊😊😊
Pozdrawiam
 
Do góry