reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniający się okres czy ryzyko ciąży.

reklama
Może mi ktoś wytłumaczyć, czemu facet miałby wsadzać penisa w SZYJKĘ MACICY? I jakim cudem do SZYJKI MACICY wejdzie tylko jeden palec, bo tak to przed okresem jest zamknięta? Gdzie jest ten nabrzmiały otworek szyjki? I czemu przy palcówce stymuluje się SZYJKĘ MACICY? Mnie boli jak cytologię mi robią, to nie wiem jak miałabym sobie tam wsadzić nawet jeden palec o_O
Chyba coś zgubiłam w trakcie swojej edukacji.
masaż szyjki macicy robią tez lekarze na przyspieszenie porodu. Może facet studiuje medycynę i szykuje się na specjalizacje ginekolog położnik? 😄
 
reklama
Do góry