reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spoznienie

pitaja22

Aktywna w BB
Dołączył(a)
25 Luty 2018
Postów
71
Hej dziewczyny, oszaleje zaraz!! O dzidziusia staramy się już o jakiegoś czasu.
Ze względu na problemy z faza lutealna moja ginekolog przepisała mi utrogestan od 16 do 26 dnia cyklu. Jest to mój drugi miesiąc z progesteronem. Pierwszy miesiąc był Ok i @ przyszła 2 dni po zakończeniu utrogestanu, w tym miesiącu jestem już w 31 dniu cyklu, a @ nie ma, zrobiłam już dwa testy ciążowe, oba wyszły negatywne. Nawet nie czuje się tak, jakbym miała dostać okresu. Co robić? Czy któraś z Was miała podobny przypadek? Czy któraś z Was w przerwie po progesteronie miała negatywne testy a mimo to okazało się ze jest w ciąży?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie brałam progesteronu ale miałam tak że w dniu spodziewanej miesiączki miałam test negatywny, a pozytywny wyszedł dopiero kilka dni później. Poczekaj jeszcze dzień lub dwa i powtórz test jak okres nie przyjdzie.
 
Ostatnia edycja:
Ja też bez progesteronu w dniu @ test negatywny,kilka dni po @ też, dopiero ok 2 tyg później test wyszedł pozytywny :) jeszcze ta kreseczka taka blada. Moja natura już jest taka dziwna ;) musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać.
 
Dziękuje dziewczyny za odpowiedz, na ta chwile nic się nie zmieniło. Bardzo bym chciała żeby @ już nie przyszła. Czytałam na wielu forach, ze właśnie ten drugi dzień po utrogestanie jest taki dziwny i ze okres może się dużo spóźnić. No oby mnie to nie dotyczyło. Czekam jeszcze 5 dni i powtórzę, jeśli nic się nie zmieni oczywiście [emoji8][emoji8][emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja brałam luteinę i po odstawieniu w 31 dc (zawsze miałam długie cykle, owulacja w okolicach 16-18 dc) test robiłam w 33 dniu cyklu i wyszła ładna 2 kreska. U mnie trzeci wspomagany cykl był tym szczęśliwym [emoji4]
Według mnie zrób betę na 100% powinna wyjść [emoji4] i obstawiam u ciebie ciążę (z uwagi na sposób działania progesteronu)
 
Ja brałam luteinę i po odstawieniu w 31 dc (zawsze miałam długie cykle, owulacja w okolicach 16-18 dc) test robiłam w 33 dniu cyklu i wyszła ładna 2 kreska. U mnie trzeci wspomagany cykl był tym szczęśliwym [emoji4]
Według mnie zrób betę na 100% powinna wyjść [emoji4] i obstawiam u ciebie ciążę (z uwagi na sposób działania progesteronu)

Obyś miała rację.
Ja już przestaje mieć nadzieje. Dziwi mnie, ze utrogestan miał mi uregulować cykle, a mam wrazenie ze tylko mnie rozregulował. No chyba ,ze macie racje i to ciąża! Tylko, ze ja mam cykle 29 dni, progesteron przestałam przyjmować w 26 dc, test zrobiłam 30 i 31dc i oba wyszły negatywne. Bety nie mogę zrobić bo mieszkam w Hiszpanii a tutaj się tego nie praktykuje.


Pitaja [emoji8]
 
Testy nieraz potrafią wyjść dopiero tydzień po terminie miesiączki albo i później, wiele było na tym forum takich przypadków [emoji4] Szkoda że nie masz możliwości zrobienia bety, pozostaje ci tylo poczekać kilka dni i znowu zrobić test. A i sprawdź jakiej czułości są te testy które robiłaś i zakup w aptece/sklepie najczulsze jakie mają
 
reklama
Testy nieraz potrafią wyjść dopiero tydzień po terminie miesiączki albo i później, wiele było na tym forum takich przypadków [emoji4] Szkoda że nie masz możliwości zrobienia bety, pozostaje ci tylo poczekać kilka dni i znowu zrobić test. A i sprawdź jakiej czułości są te testy które robiłaś i zakup w aptece/sklepie najczulsze jakie mają

Spróbuje zakupić jutro jakieś dokładniejsze. Na ta chwile używałam clear Blue, na których jest napisane, ze wykrywają ciąże nawet na 6 dni przed spodziewana miesiączką. No nic, zobaczymy...
 
reklama
Do góry