reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniający się okres

Gość22

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2022
Postów
84
Hej od 2 tygodni spóźnia mi się okres, do lekarza mam dopiero 16 listopada, wczoraj zrobiłam kolejny test i nie wiem czy coś tam jest
 

Załączniki

  • IMG_20221102_222427.jpg
    IMG_20221102_222427.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 245
reklama
Po dwóch tygodniach już powinna być krecha. Test negatywny jest według mojej opinii i być może to zawirowania w cyklu.
 
w tą co była?
Tydzień po teoretycznie spodziewanej miesiączce?
Masz nieregularne aż tak cykle?

Pojedziesz do lekarza to się okaże, ale tu nic na teście nie ma.
No właśnie teraz mam strasznie długi cykl, nie wiem czy to nie dlatego że zmieniłam dietę i zaczęłam chodzić na siłownię
 
No właśnie teraz mam strasznie długi cykl, nie wiem czy to nie dlatego że zmieniłam dietę i zaczęłam chodzić na siłownię
A no to wiele wyjaśnia. Zmieniłaś tryb styl życia, byś może na bardziej restrykcyjny, stąd brak mieiaaczki. A test jest negatywny. Może za mało jesz albo za dużo ćwiczysz, organizm reaguje na takie rzeczy.
 
reklama
A no to wiele wyjaśnia. Zmieniłaś tryb styl życia, byś może na bardziej restrykcyjny, stąd brak mieiaaczki. A test jest negatywny. Może za mało jesz albo za dużo ćwiczysz, organizm reaguje na takie rzeczy.
Aktualnie jestem pod opieką trenera i ćwiczę 3 raz w tygodniu, jem zdecydowanie wystarczająco, ale możliwe że właśnie może być to powodem braku miesiączki
 
Do góry