reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spozniajacy się okres

Dołączył(a)
10 Marzec 2016
Postów
4
Witam, mam pewien problem ponieważ 3 dzień spóźnia mi się okres. 12 lutego zaczął mi się cykl, owulacje miałam 27. Problem w tym że 21 lutego kochaliśmy się z partnerem i pękła nam prezerwatywa ale nie w środku tylko na zewnątrz ale trochę poleciało na moje wargi sromowe. 8 lutego robiłam test i wyszedł negatywny. Dodam jeszcze że leciałam ostatnio samolotem i miałam niemały stres. Teraz jestem trochę przeziębiona i mam 37,3 i nie wiem co o tym myśleć do tego dochodzą bóle mięśni i zawroty głowy. Proszę pomóżcie mi.
 
reklama
Spóźnianie się okresu o trzy dni jeszcze o niczym nie świadczy. Najlepiej jest wykonać dwa testy ciążowe, dwóch firm.
 
38 stopni i bóle mięśni to marsz do łóżka! :)
Jeżeli prezerwatywa pękła poza, to nikłe szanse-plemniki to nie superman'y :)
 
Mnie to już po prostu za przeproszeniem "śmieszy". Jak jest się gotowym na sex-to wiadome że że jest prawdopodobieństwo zajścia. A jeżeli jest się niepewnym- wystarczy iść na badanie/zrobić test. I po co się się pytać a może to? A może tamto?
Pozdrawiam ! :D
 
reklama
38 stopni i bóle mięśni to marsz do łóżka! :)
Jeżeli prezerwatywa pękła poza, to nikłe szanse-plemniki to nie superman'y :)

[emoji23][emoji23][emoji23]u mojego starego to same supermany :)

A wracając do tematu to:
O spóźnieniu okresu możemy mowić jeżeli nie pojawia sie przez tydzien,
Stres, choroba, podróże mogą mieć wpływ na przesunięcie sie cyklu.
Test ciazowy moze wyjsc pozytywny dopiero tydzien po spodziewanym terminie miesiaczki.
 
Do góry