reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniający się okres

Dołączył(a)
23 Wrzesień 2018
Postów
4
Drogie Panie.
To od początku, ok 17dc, miałam śluz płodny (z krwią) i ból podbrzusza. Ponieważ obserwuje swój cykl już od dawna, to podejrzewałam owulację. Ok tygodnia później (22dc), współżyłam z partnerem bez zabezpieczenia, dodam że śluz w tym czasie był według opisów nie płodny.
Okres spóźnia mi się już 4 dzień, może świruje za bardzo, bo w sumie na drugi dzień po zbliżeniu zaczęłam się nakręcać że to może być jednak ciąża. Wczoraj po południu zrobiłam test i wyszedł negatywny. Dzisiaj pojawił się biały śluz.
Przed datą @ miałam tkliwość piersi, poddenerwowanie tak jak zawsze przed okresem. Teraz wszystko ustało.
Czy brak okresu może być spowodowany tym stresem?
Jutro rano chce zrobić kolejny test, ale zastanawiam się czy to nie jest za wcześnie.
 
reklama
Drogie Panie.
To od początku, ok 17dc, miałam śluz płodny (z krwią) i ból podbrzusza. Ponieważ obserwuje swój cykl już od dawna, to podejrzewałam owulację. Ok tygodnia później (22dc), współżyłam z partnerem bez zabezpieczenia, dodam że śluz w tym czasie był według opisów nie płodny.
Okres spóźnia mi się już 4 dzień, może świruje za bardzo, bo w sumie na drugi dzień po zbliżeniu zaczęłam się nakręcać że to może być jednak ciąża. Wczoraj po południu zrobiłam test i wyszedł negatywny. Dzisiaj pojawił się biały śluz.
Przed datą @ miałam tkliwość piersi, poddenerwowanie tak jak zawsze przed okresem. Teraz wszystko ustało.
Czy brak okresu może być spowodowany tym stresem?
Jutro rano chce zrobić kolejny test, ale zastanawiam się czy to nie jest za wcześnie.
A który masz dzień cyklu?
 
Jeżeli owulacja była 17 dc (o ile wtedy była bo to można stwierdzić wyłącznie na usg) to okres Ci się nie spóźnia, druga faza cyklu trwa 14 dni czyli powinnaś dostać go dzisiaj/jutro a tak naprawdę to przez stres mogłaś go sobie przesunąć.
Jeżeli natomiast owulacja się przesunęła i wypadła w czasie w którym był stosunek to test będzie najpewniejszy 14 dni po stosunku (chociaż dziewczynom często wychodzą już od 10-12 dnia po) czyli w 36 dc
 
Cykle mam reguralne co 28 dni. I obserwacje prowadzę już od kilku lat.
Być może że zbyt się nakręciłam i przez stres okres się jeszcze nie pojawil.
 
Zrobiłam rano test i jak w poprzednim przypadku jest negatywny.
Taże myślę, że okres się po prostu przesuną. Jednak to czekanie jest męczące.
 
Cześć 😊 mam mały problem
Okres spóźnia mi się 25 dni robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny ( 40 dzień cyklu)
Współżyłam z chłopakiem ale stosunek przerywany... wiem to nie jest antykoncepcja
Mam nieregularne miesiączki raz po 26 a raz po 39 dniach ...
Jakieś 5 lat temu miałam spóźnienie 69 dni ale wtefy nie byłam aktywna seksualnie i lekarz powiedział że to hormony w młodym wieku (17 lat)
Mam dziwne objawy jagby zaraz miała przyjść miesiączka ... ból podbrzusza, kłócie jajników raz po jednej a raz po drugiej stronie, piersi (sutki) bardzo wrażliwe że aż bolesne przy leżeniu i nie tylko, ból pleców, nudności itp. ...
Czy jest możliwe że jestem w ciąży i tamten test wyszedł negatywnie bo było za wcześnie?
Dziękuje bardzo za jakąkolwiek pomoc 😊😊😊
Pozdrawiam
 
reklama
Który teraz masz dzień cyklu? [emoji848]
Cześć [emoji4] mam mały problem
Okres spóźnia mi się 25 dni robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny ( 40 dzień cyklu)
Współżyłam z chłopakiem ale stosunek przerywany... wiem to nie jest antykoncepcja
Mam nieregularne miesiączki raz po 26 a raz po 39 dniach ...
Jakieś 5 lat temu miałam spóźnienie 69 dni ale wtefy nie byłam aktywna seksualnie i lekarz powiedział że to hormony w młodym wieku (17 lat)
Mam dziwne objawy jagby zaraz miała przyjść miesiączka ... ból podbrzusza, kłócie jajników raz po jednej a raz po drugiej stronie, piersi (sutki) bardzo wrażliwe że aż bolesne przy leżeniu i nie tylko, ból pleców, nudności itp. ...
Czy jest możliwe że jestem w ciąży i tamten test wyszedł negatywnie bo było za wcześnie?
Dziękuje bardzo za jakąkolwiek pomoc [emoji4][emoji4][emoji4]
Pozdrawiam
 
Do góry