reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźnienie okresu a ciąża

Dołączył(a)
11 Styczeń 2024
Postów
3
Witam, Jestem Ola. Dziewczyny mam pytanie. Sytuacja wygląda tak: do zbliżenia doszło jakieś 3/4 tyg temu, niestety nie dostałam miesiączki na czas a powinnam dostać 01.01. To jest 10 dni spoznienia na ten moment. Robiłam 6 testów ciążowych ale każdy negatywny, czyściutki nawet nie bylo cienia drugiej kreski. Bardzo boli mnie brzuch, piecze mnie w okolicach intymnych i przybrała mi woda w organizmie. Wizytę mam dopiero za tydzień, a sie martwię. Czy po 10 dniu spoznienia okresu test wykazałby juz ciążę? Co sądzicie?
 
reklama
reklama
Czyli moge być pewna wyniku po 11 tygodniach od stosunku . Nie wiedziałam czy mam powtarzać bete czy nie .a czy test z bety może się mylić? Pierwszy zrobiłam 19.12.2023 a drugi 04 .12.2023 a stosunek 20.10 2023
Napisałam że 19.12.23 zrobiłam pierwsza betę z krwi druga betę zrobiłam 04.01.23 a stosunek był 20.10.23 pomyliłam zamiast 04.01.23 to napisałam 04.12.23
 
Miała xD 3x xD

Czyli moge być pewna wyniku po 11 tygodniach od stosunku . Nie wiedziałam czy mam powtarzać bete czy nie .a czy test z bety może się mylić? Pierwszy zrobiłam 19.12.2023 a drugi 04 .12.2023 a stosunek 20.10 2023
Miałam okres 3 razy ale zazwyczaj trał 4-5 dni a teraz od pewnego czasu te trzy ostatnie miesiączki trwały 3 dni . I obecna miesiączka trwa 2 dni . Tak jak wspomniałam robiłam betę z krwi po 11 tygodniach od współżycia wynik był < 0.2 . Ale ostatnio też robiłam wyniki z krwi i TSH mam 5.600 czyli podwyższone i mam zrobić jeszcze dodatkowe wyniki bo może to być niedoczynność tarczycy . Czytałam że niedoczynność tarczycy może zaburzyć miesiączkę . dlatego to mnie zmartwiło że jest inna jak dotychczas.
 
Miałam okres 3 razy ale zazwyczaj trał 4-5 dni a teraz od pewnego czasu te trzy ostatnie miesiączki trwały 3 dni . I obecna miesiączka trwa 2 dni . Tak jak wspomniałam robiłam betę z krwi po 11 tygodniach od współżycia wynik był < 0.2 . Ale ostatnio też robiłam wyniki z krwi i TSH mam 5.600 czyli podwyższone i mam zrobić jeszcze dodatkowe wyniki bo może to być niedoczynność tarczycy . Czytałam że niedoczynność tarczycy może zaburzyć miesiączkę . dlatego to mnie zmartwiło że jest inna jak dotychczas.

Kobiecy organizm to nie maszynka. Okres co kilka lat moze sie zmienic.
 
reklama
Do góry