reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniona miesiączka i brązowe plamienie

Dołączył(a)
10 Lipiec 2023
Postów
9
Cześć, mam do was pytanie. Okres miałam jak w zegarku aż do teraz. Gdy spóźnił mi się tydzień zrobiłam test okazał się negatywny więc poszłam na betę również negatywna brak ciąży. Po 10 dniach spóźnienia udałam się do ginekologa i niby wszystko ok brak torbieli itp. Dostałam lek utrogestan miałam przyjmować go 10 dni odstawić i zaobserwować czy nie pojawi się okres. Po odstawieniu na drugi dzień nad ranem obudził mnie straszny ból brzucha jak na miesiączkę myślałam, że to ona lecz krwawienie to brązowe plamy. Cóż to może być. Pierwszy raz mam coś takiego, zazwyczaj lekkie brązowe plamienie miałam pod koniec @.
 
reklama
Czasem brązowe plamy często są zapowiedzią, że za chwilę dostaniesz normalnej miesiączki. Nie jest niczym nienormalnym, ale towarzyszący mu silny ból może sugerować, że coś się z organizmem dzieje.

Jeżeli robiłaś test + betę i wszystko negatywne - nie jesteś w ciąży.
 
Do góry