reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniona mieśiączka

Dołączył(a)
6 Grudzień 2015
Postów
2
Witam,
Ja i mój chłopak zdecydowaliśmy się na nasz 1 raz bez zabezpieczenia, niestety źle odczytałam w kalendarzyku moje dni płodne i był to 14 dzień cyklu. Mój chłopak sam nie jest pewien czy wytrysk miał w pochwie czy na zewnątrz, lecz jeśli w pochwie to tylko i wyłącznie przy jej początku, czyli jak wyciągał, gdzieś około na 1cm może 2 głębokości, ale trochę spermy było też na łóżku. Wiem, że temat brzmi śmiesznie jak cała sytuacja, ale jesteśmy bardzo przejęci tą sytuacją. Zażyłam tabletki ellaOne, nie wystąpiły jak dotychczas żadne skutki uboczne, jedynie to że spóźnia mi się okres już 9 dzień. Po stosunku płukałam pochwę, wodą z octem. Wiem, że to jest głupie, ale była to jedyna rzecz jak przyszła nam na myśl po stosunku, same rozumiecie, stres. Proszę powiedzcie co mam teraz zrobić, nie chce zajść w ciążę. Czy jest to możliwe żeby w nią zajść kiedy chłopak miał wytrysk na początku pochwy, w ostatni dzień płodny? Błagam o odpowiedź drogie panie.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Testy nie są drogie a 9 dni spóźnienia już powinno wam dać do myślenia żeby kupić test. " metody antykoncepcji" które zastosowaliście nie zabezpieczają przed ciążą. Nie ważne czy sperma była w pochwie na głębokości 1 cm czy 5cm. Mam nadzieję że skoro nie chcecie dziecka a po metodach sądzę że jesteście jeszcze bardzo młodzi to miesiączka spóźnia się tylko przez stres. Nic jednak się nie wyjaśni póki nie zrobicie testu!
 
kochana, następnym razem radziłabym jednak zastosować jakąś antykoncepcję, gdyż przede wszystkim wrazie niechcianej ciąży to maleństwo najbardziej może ucierpieć... ale wiem, czasami człowieka ponosi:) lecz radziłabym wziąć z tego lekcję :)
 
Do góry