reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźnione plamienie zamiast miesiączki?

Wiki99r

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2018
Postów
762
Hej dziewczyny, czy któraś z was może była w takiej sytuacji i jest mi w stanie coś więcej powiedzieć? Nie chce panikować i biec od razu do lekarza wiec najpierw chciałabym tu zasięgnąć porady od was :) cykle mam 29dniowe. Powinnam dostać miesiączkę 1 września, zawsze jak w zegarku, nie dostałam jej, natomiast od wczoraj wieczorem (38dc) mam dziwne plamienia? Coś jakby śluz płodny z domieszka krwi, i to bezbolesne, a muszę dodać ze miesiączki mam dość bardzo obfite i tak bolesne ze zdarza mi prawie mdleć z bólu, a tu nic kompletnie, wczoraj tylko lekko pobolewal mnie brzuch a dzisiaj zero bólu. Kochałam się z narzeczonym w 28, 29 i 31 dniu cyklu gdyż wcześniej był na delegacji, wiec plamienia dostałam 10dni po stosunku, czy możliwe żeby owulacja mi się aż tak przesunęła i ze jest to krwawienie implantacyjne? Czy któraś z was może miała podobna sytuacje?
 
reklama
Masz okres jak w zegarku, spóźnia się 9 dni i nie zrobiłaś testu?
Nie robiłam bo nie dopuszczałam na początku możliwości ciąży, narzeczonego nie było cały miesiąc bo był w delegacji wiec technicznie nie było możliwości żeby się udało, dopiero teraz ze względu na takie opóźnienie i to ze od 28dc były niezabezpieczone stosunki myśle czy jest taka możliwość ze owulka mi się aż tyle przesunęła i mogło coś wyjść z tych stosunków, a na test i tak za szybko bo dopiero 11 dni od stosunku minęło
 
Do góry