reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźniony okres

Dołączył(a)
12 Czerwiec 2017
Postów
1
Witam, mam problem iż spóźnia mi.sie okres 4 dzień. Mój cykl trwa równo 33 dni i mam regularne miesiączki, ostatnio z chłopakiem doszlo do współżycia i wydaje mi sie ze akurat w dni płodne. przed spodziewanym dniem w którym miałam dostać okres nie miałam żadnych objawów Tak jak miałam dotychczas . Obecnie mam dosyć dużą wydzieline ale od wczoraj jest ona koloru lekko żółtego. Czy to może być powiązane z możliwą ciąża ? .
 
reklama
Cześć:).poczekaj kilka dni i zrób test z apteki albo badanie beta z krwi tak jak napisała marta18691.żółta obfita wydzielina może świadczyć o infekcji pochwy.zwłaszcza jeśli pojawi się swędzenie lub pieczenie.to też może mieć wpływ na brak okresu.najlepiej iść do ginekologa i to sprawdzić bo jeśli to infekcja to im szybciej tym lepiej.przy okazji będziesz mogła porozmawiać z lekarzem o ewentualnej ciąży. Powodzenia :)
 
Hej staramy sie o dziecko od maja @mialam 7.05 potem od 14.05 do 27.05 staralismy sie, u gin bylam 1.06 i powiedzial ze podejrzewa wczesna ciaze i kazal sie zglosic 20.06. Jestem juz po terminie@5 dni bola mnie piersi sutki, lekko powiekszyl sie brzuch wyszly mi zyly na piersiach, nogach i po bokach brzucha dzis wykonalam beta hcg ale wynik bedzie jutro nie wiem co myslec i na co sie przygotować
 
Hej staramy sie o dziecko od maja @mialam 7.05 potem od 14.05 do 27.05 staralismy sie, u gin bylam 1.06 i powiedzial ze podejrzewa wczesna ciaze i kazal sie zglosic 20.06. Jestem juz po terminie@5 dni bola mnie piersi sutki, lekko powiekszyl sie brzuch wyszly mi zyly na piersiach, nogach i po bokach brzucha dzis wykonalam beta hcg ale wynik bedzie jutro nie wiem co myslec i na co sie przygotować
Brzuch tak szybko się nie powiększa [emoji13] natomiast mi powiększal sie przed okresem i piersi też bolaly. Ale żyły pojawiły się dopiero w ciąży. Są duże szanse, że to ciąża tymbardziej jeśli lekarz coś widział, ale bez wyniku niczego nie mozna przesądzić. Są to objawy, które mogą wystąpić przy spozniajacym sie okresie, a mówi się, ze do dwóch tygodni to norma. Tak samo te objawy mogą znaczyć o ciąży, niestety są podobne do siebie ....

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Hej staramy sie o dziecko od maja @mialam 7.05 potem od 14.05 do 27.05 staralismy sie, u gin bylam 1.06 i powiedzial ze podejrzewa wczesna ciaze i kazal sie zglosic 20.06. Jestem juz po terminie@5 dni bola mnie piersi sutki, lekko powiekszyl sie brzuch wyszly mi zyly na piersiach, nogach i po bokach brzucha dzis wykonalam beta hcg ale wynik bedzie jutro nie wiem co myslec i na co sie przygotować
Jezu Ty serio ??? Bo normalnie już mnie coś trafia jak to czytam brzuch Ci się powieksza ???
Hahahaha ludzie zajmijcie się czymś pożytecznym.
Ja brzuch dopiero w 20 tyg miałam lol
Każda ciąża inna ale kobieto jak może Ci się brzuch powiększyć? Tak szybko nie ma szans nawet
już sama sobie wmawiasz
Kup test i tyle . Tak ciężko?;)
 
reklama
Witam, mam problem iż spóźnia mi.sie okres 4 dzień. Mój cykl trwa równo 33 dni i mam regularne miesiączki, ostatnio z chłopakiem doszlo do współżycia i wydaje mi sie ze akurat w dni płodne. przed spodziewanym dniem w którym miałam dostać okres nie miałam żadnych objawów Tak jak miałam dotychczas . Obecnie mam dosyć dużą wydzieline ale od wczoraj jest ona koloru lekko żółtego. Czy to może być powiązane z możliwą ciąża ? .
Nie możesz iść do sklepu po test ???
 
Do góry