reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprawa o alimenty i ustalenie

niezbyt bo mały dostal 2 nazwiska.jak juz wychodzilam z budynku to sedzia tez wychodzil i pytał sie czy jestem zadowolona z alimentów ze powinnam byc bo juz naprawde nie pamieta kiedy dał tak wysokie alimenty ze zwykle daje tak 250,200 zł takim malym dzieciom.kolezanka na 2 dzieci dostała 450 zl a ja na 1 tyle ze antos jestchorowitym dzieciaczkiem.ogólnie tak luzacko bylo
 
reklama
No to ekspresowo mialas.Zwlaszcza ze byla to sprawa o ustalenie ojcostwa.Przewaznie takie sprawy sie ciagna miesiacami,zwlaszca jak ojciec sie nie zjawia.A to pierwsza rozprawa byla????

I wyrok tak odrazu????
Chyba malo spraw takich maja.
U mnie to na wyrok trzeba bylo czekac 2 tyg:-(tyle niepewnosci.A tu trzask praks i po nerwach.

Ciesz sie ze sie nie pojawil,przynajmniej nie nasluchalas sie jaka to jestes.Bys sie wiele o sobie nowego dowiedziala;-)

A swoja droga,to ja bym sie od takiego wyroku odwolywala.Zwlaszcza ze dziecko jest chorowite.
 
tak to 1 sprawa byla. Mialam 5swiadkow do ustalenia ojcostwa kazdy moIL zgodnie ze on mieszkal u mnie po urodz dziecka 1miesiac,ze nikogo nidm mialam wiec sedzią powiedzial ze nie ma watpliwosci. Podjecie decyzji bylo na 5min przerwie. Ogolnie godz zajela w tym sadzie z czekaniem bo jakas sprawa byla jeszcze. Po mnie z tego co pisalo mialo byc 5spraw.teź źaskoczona bylam to poja prawnik mowila ze nawet rok moze sie ciagnac bó ciezko bedzie uznac osobe ktora niewiadomo gdzie jest. Ale fajnie poszlo
 
tak to 1 sprawa byla. Mialam 5swiadkow do ustalenia ojcostwa kazdy mowIL zgodnie ze on mieszkal u mnie po urodz dziecka 1miesiac,ze nikogo niw mialam,ze jezdziłam do niego wiec sedzia powiedzial ze nie ma watpliwosci. Podjecie decyzji bylo na 5min przerwie. Ogolnie godz zajela nam w tym sadzie z czekaniem bo jakas sprawa byla jeszcze. Po mnie z tego co pisalo mialo byc 5spraw.teź źaskoczona bylam to moja prawnik mowila ze nawet rok moze sie ciagnac bó ciezko bedzie uznac osobe ktora niewiadomo gdzie jest. Ale fajnie poszlo,bez problemowo i ekspresowo.
 
Pysia29d no to super że już po i że skończyło się na jednej sprawie, tylko ciekawe czy będzie płacił, mój syn ma przyznane 300 ale termin minął i alimenty nie zapłacone, ale ja poczekam z miesiąc i złożę sprawę o odebranie praw rodzicielskich i dopiero potem zacznę ściągać alimenty, a mam iść do ośrodka czy gdzie żeby je wyegekwować? Kiedyś się już gdzieś pytałam ale jakoś nie zapisąło mi się w pamięci, chyba się łudziłam że jak okazał się taki egoista to choć poczuje sie finansowo... ahhh
A dlaczego 2 nazwiska????? jak w ten sposób ojciec się zachował z automatu powinien mieć ograniczone prawa rodzicielskie!!!!
matitka składaj u siebie co będziesz jeszcze za nim pół Polski po sądach jeżdzić?
 
jaimis,sklada sie do komornika.Jezeli przez 2 mce nie wplacil to skladaj,chyba ze masz w wyroku natychmiastowa wykonalnosc to mozesz od rzu skladac.

No i musisz miec wyrok z klauzulą wykonalnosci,to takie specjalne jest dla komornika.Skladasz o to w sadzie wniosek by ci wydali.
 
Rosi79 nie wczytywałam się w wyrok, jakoś ciągle dziwnie że w ten sposób to się skończyło :-( Nigdy nie miałam stycznościami z komornikami skąd ich się bierze? ;-) Przy ośrodkach jakiś są?
 
Rosi79 nie wczytywałam się w wyrok, jakoś ciągle dziwnie że w ten sposób to się skończyło :-( Nigdy nie miałam stycznościami z komornikami skąd ich się bierze? ;-) Przy ośrodkach jakiś są?
JAIMIS musisz wyszukac kancelarie komornika sadowego przy sadzie rejonowym, ktory jest zameldowany ex
 
reklama
ja bede składała papier u adwokata do komornika.ja mam wykolalnosc wyroku odrazutyle ze on na 100 nie bedzie płacił.jedynie co powiedział to tyle ze poda mnie i adwokata do sadu
 
Do góry