reklama
  1. Kostki magnetyczne MagicubeKonkurs/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Sprawa o ojcostwo, a wyjazd za granicę.

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez CandyC, 25 Grudzień 2010.

1. CandyC

CandyC mama Zuzi :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam

Jestem po terminie, więc lada dzień mogę urodzić dziecko.

Ojciec dziecka się go wypiera i czeka mnie sprawa o ustalanie ojcostwa itp.

Wczoraj zarezerwowałam bilet do UK dla siebie i dla dziecka na 2 tyg. do siostry, miesiąc marzec.

Moje pytanie brzmi, czy będę musiała czekać do zakończenia się sprawy sądowej, czy muszę prosić się ex'a o podpis ?

Dodam, że sama będę w urzędzie rejestrować maleństwo, bo on w ogóle nie ma z nami kontaktu i nie chce mieć.

Pięknie dziękuje za szybką odp.

2. reklama
  3. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jesli będzie Pani jedynym opiekunem prawnym dziecka może Pani sama wystapić o paszport lub dowód osobisty dla dziecka. Bez paszportu lub dowodu wyjazd jest niemozliwy.
    Będzie się Pani musiała mocno pospieszyć by zdążyć załatwić wszelkie formalnosci.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie