reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprawa sadowa

Pysia29d

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Grudzień 2009
Postów
1 081
w czerwcu zlozylam o alimenty i uznanie ojcostwa.moja ciaza nalezala to potwornych.co pare dni trafialam do szpitala.ciagle skurcze ciagle leki a powodem bylo to ze jestem drobna i chuda. Te leki odbily sie na antku a zeby malo tego bylo dziecko w 9dobie mialo zakazenie skory gronkowbem tzw pecherzyce noworodkowa przez gronka szpitalnego.w 4miechu szpital tez w 6 miechu zapalenie pluc i 11mial 41st to takze trafil do szpitala. Moja adwokat kazala przyniesc te wypisY do sadu.z ciazy i antosia. Zanioslam ale martwie sie teraz gdyz kuzyn ktory jest prokuratorem twierdzi ze moga mi prawa odebrac za te wypisy.ze sad nie bedzie sluchal iz jest poznym wczesniakiem ze masa lekow byla itp.ona chciała te wypisy do alimentów, a ten twierdzi że głupotę zrobiłam
 
reklama
w czerwcu zlozylam o alimenty i uznanie ojcostwa.moja ciaza nalezala to potwornych.co pare dni trafialam do szpitala.ciagle skurcze ciagle leki a powodem bylo to ze jestem drobna i chuda. Te leki odbily sie na antku a zeby malo tego bylo dziecko w 9dobie mialo zakazenie skory gronkowbem tzw pecherzyce noworodkowa przez gronka szpitalnego.w 4miechu szpital tez w 6 miechu zapalenie pluc i 11mial 41st to takze trafil do szpitala. Moja adwokat kazala przyniesc te wypisY do sadu.z ciazy i antosia. Zanioslam ale martwie sie teraz gdyz kuzyn ktory jest prokuratorem twierdzi ze moga mi prawa odebrac za te wypisy.ze sad nie bedzie sluchal iz jest poznym wczesniakiem ze masa lekow byla itp.ona chciała te wypisy do alimentów, a ten twierdzi że głupotę zrobiłam

Witam,
na forum odpowiadam na pytania.
Napisała Pani dużo, ale pytania w Pani poście nie ma. Nie bardzo zatem rozumiem czego Pani oczekuje.
 
Do góry