reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprawdz wiek swojego serca!

Dołączył(a)
16 Kwiecień 2007
Postów
13
czesc, znalazlam na stronie pokochajswojeserce.pl fajny kalkulator. mozna dzieki niemu sprawdzic, czy dobrze dbamy o serduszko - czy wiek serca nie odbiega od naszego? :-) mi wyszlo, ze mam troche starsze niestety, ale to chyba dlatego, ze popalam.
 
reklama
patrycja lo jej :szok::szok::szok: ale mojemu partnerowi wyszlo, ze jest starsze o 10 lat!!!!!! zdecydowanie za malo dbamy o swoje serducha, i zaczynamy cos dzialac dopiero jak cos sie zaczyna dziac niedobrego :-( a warto chyba zaczac dzialac juz od dzis, zmieniajac troche diete, zaczynajac sie wiecej ruszac, i zdecydowanie nigdy nie palic!!
 
rzeczywiscie fajna strona :) moje serce calkiem w normie, choc nie moge sie doczekac az zrobie ten tescik mojemu i niektorym znajomym. bo chyba nie wszyscy dbaja o serca tak jak trzeba :-(
 
reklama
HURA myślałam że jest ze mną gorzej a tu niespodzianka moje serce jest młodsze o rok (zawsze to coś) polecam tą stronkę .Muszę obliczyć jeszcze serducho meża jemu na pewno przyda się dietka
 
Do góry