reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sprawdzony szybki sposób na czkawkę!!

Różyczka75

z ogrodu...
Miasto
inąd...
Rozwiązania
0
Nie wiem czy ten watek juz był ,ale proszę czy znacie jakies sposoby na upiorną czkawkę? Mój synek ma co chwilę czkawkę, najczęściej po jedzeniu gdy się nie potrafi dobrze odbić, albo przy kąpieli czy przewijaniu:-( Często sama przechodzi nawet bez podania herbatki, ale często nie pomaga tez herbatka.Poradźcie proszę

reklama

Kunek

Mama Emilki
Rozwiązania
0
Moja mała też ma czkawkę kilka razy dziennie:tak: Chyba nie ma w 100% skutecznego sposobu na czkawkę... ale u nas pomaga podawanie cieplejszej wody łyżeczką - ok 40 - 45 stopni:tak:
Natomiast przy kąpaniu i przewijaniu nie mamy czkawki, ale możliwe jest że wtedy ta czkawka jest z zimna:zawstydzona/y:

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
Czkawka po jedzeniue spowodowana przepelnionym brzuszkiem tutaj pomoze noszenie maluszka az mu jedzenie zejdzie dalej do jelit :tak:

Czkawka przy kapieli i przwijaniu z zimna. Sprobuj podgrzac nieco w domu a jak to nie pomoze to podaj cos do picia. Nie wiem czy karmisz piersia bo ja podaje poporstu piers i szybko czkawka mija. Dla starszych dzieci to chyba ciepla woda do picia :tak:

Camel84

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wszystkie sposoby już podane - u nas najlepiej sprawdza się pierś albo ogrzanie jeśli to z zimna. Ale generalnie samo mija i nie ma co się przejmować. Czytałam kiedyś, że czkawka dziecku w ogóle nie przeszkadza i jeżeli nie trwa bardzo długo i sama przechodzi to nie trzeba sobie tym zawracać głowy.

MagdaMamaKubusia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
dziewczyny mam dwie sprawy, prosze pomóżcie mi. Położna kazała mi przemywac pępuszek spirytusem, jest juz ładniei zagojony a pomimo to kazała 3 razy dziennie przemywac. No i zaczelam tak robic i teraz codziennie jest troche krewki. Powiedziala ze mam to wydłubywac az zniknie...martwie sie ta krewka mały ma 3 tygodnie i caly czas mu leci ta krewka, a ja nadal przemywam i nie wiem jak długo:zawstydzona/y:i jeszcze jadeno mnie martwi mały bardzo czesto ma czkawke, ustepuje ale go meczy...czy to minie?

kolia

Młoda mama Mikołajka :)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
na twoim miejscu chyba bym poszla do pediatry z tym pepuszkeim ja nie mialam takiego czegos wiec ci nie pomoge a czkawki chyba sie nie da uniknac jak moj synek byl malutki to mial non stop do tej poy mniewa zadziej ale jeszcze sie daza wiec tu zostaje tylko cierpliwosc.pozdrawiam;-)

martha1

Fanka BB :)
Miasto
kraków/wieliczka
Rozwiązania
0
a kikutek ci odpadł? z pepusiem wezwałabym połozna albo spytała pediatry. a co do czkawki to dzieciaczkowi to nie przeszkadza:), dzieciaczki tak maja, a jesli tobie przeszkadza to sprobuj mu dac piers, moja ma 3 miesiace i teraz tez czasami ma czkawki moze nie tak czesto jak wczesniej ale jeszcze ma

dib2

Mama Sary - 06.12.2008r.
Miasto
powiat mikołowski
Rozwiązania
0
czkawka czesto powstaje w wyniku gwałtownej zmiany temperatury. takie dzieciaki maja czesto czkawke. ja dawałam piers, herbatke lub starym sposobem lekko dmuchałam na buZie i czasem pomagało. a z pękuszkem idz lepiej do lekarza bo może dostać przepukliny

reklama

madzik1388

Mój Skarb 12.11.08
Miasto
lubelskie
Rozwiązania
0
u nas z pepuszkiem bylo tak samo i pediatra kazala to zalewac spirytusem i problem po kilku daniach znikl

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
O Sprawdzony Ginekolog do prowadzenia ciąży na nfz Kraków 0
M Sprawdzony przepis Potrzebuję porady 3
G Sprawdzony odkurzacz dla alergika Mały alergik 25
M kto zdradzi dobry sprawdzony przepis na powrót do normalnych rozmiarów? Dzieci urodzone w lutym 2006r. 54
Ewela1990 Zbyt szybki wyplyw pokarmu. Noworodek 14
Junoa Zbyt szybki wzrost hcg? Ciąża, poród, połóg 6
Judka28 Szybki sposób na poród Potrzebuję porady 11
L Szybki pierwszy poród a jak z drugim? Potrzebuję porady 18
Serduszko1 Zbyt szybki wzrost u 4-latka i konsekwencje z tym związane :( Przedszkolaki 7
M Zbyt szybki wzrost dziecka Ciąża, poród, połóg 9
Arielda Czy istnieje sposób na zbyt grubą ściankę pęcherzyka graffa? Potrzebuję porady 13
S W jaki sposób może dojść do zapłodnienia? Ciąża, poród, połóg 18
D Czy mogę w taki sposób być w ciąży? Potrzebuję porady 8
U Sposób chodzenia 3 latki Potrzebuję porady 16
Madzia1001 Potrzebuje porady- sposób na glodomora. Potrzebuję porady 13
M Sposób na wszy Potrzebuję porady 5
K Czy mogłam w ten sposób zarazić się toksoplazmozą? :( Ciąża, poród, połóg 10
M Sposób na rozstępy Ciąża, poród, połóg 5
P Czy możliwe jest zapłodnienie w ten sposób? Potrzebuję porady 21
KarKos84 Niewydolność szyjki macicy sposób na pokonanie taśma Ciąża po poronieniu 6
J Problemy z karmieniem mlekiem - w każdy sposób Żywienie 2
D Sposób na przyspieszenie porodu Potrzebuję porady 14
Muffinka Sposób na garb pilnie poszukiwany Początek szkoły 16
D czy to dobry sposób??? Porady prawnika 0
D Zmniejszony etat a sposób jego wykorzystania Porady prawnika 1
E Kiedy i w jaki sposób poinformować rodzeństwo ? Dzieci urodzone w maju 2013 27
marcheff SZUKAM POMOCY!! Sposób na zwiększenie laktacji Karmienie piersią 8
A sposób na żylaki, operować nie operować ? Ładna mama 26
A w jaki sposób naliczany jest zasiłek macierzyński? Porady prawnika 1
A W jaki sposób usypiacie wieczorem swoje dzieci? Roczniaki i dwulatki 34
A praca na niepełny etat a sposób obliczania urlopu wypoczynkowego Porady prawnika 2
asko_ Sposób na.... Archiwum grudzień 2011 83
KasiaiAlex W jaki sposób odzyskać pieniądze lub dochodzić swoich praw? Porady prawnika 1
KasiaiAlex W jaki sposób zmienić mleko 1 na 2? Żywienie dzieci - porady 8
ola652 sposób na uparciucha w smochodzie ;\ Trzylatki 15
Z Dieta rozdzielna - sposób na życie Diety, diety 16
N Sposób na niejadka Żywienie 95
A ilość snu a sposób zasypiania Spanie 9
Karola22 Sposób na przyśpieszenie porodu??? Ciąża, poród, połóg 58
agamal Sposób na odstające uszy ??????????? Zdrowie 29
macao Sposób na katar u niemowlaka - podzielcie się konkretnymi sposobami Zdrowie 240
O Sposób na komary Karmienie piersią 15
misia_q Niezwykły sposób na przewidywanie płci!!! Dzieci urodzone w lutym 2006r. 100
K ...Czy macie (znacie) jakis sposób na zaparcia???? Dzieci urodzone we wrześniu 2005 52
MiriannaK sposób na czkawkę ? Zdrowie 49