reklama

sprawy organizacyjne forum

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2011' rozpoczęty przez eZOJA, 18 Styczeń 2011.

1. eZOJA

eZOJA Życie jest pięne :)

dziewczeta tu piszemy sprawy jak w temacie.
    Ja zaczne jeden temat...
    Prosze slijcie propozycje - nicki dziewczyn, ktore wpisac na "pomoc" przy forum.
    Pozniej zrobimy glosowanie.. i ta co bedzie miala najwiecej glosikow to bedzie ze mna tu pinowac porzadku. Bo ja nie zawze bede mogla...
    Prosze zeby byla to osoba, ktora tez jest na tajnym naszym, w maiare czesto zagladajaca do nas i lubiaca pomagac innym.
    DZIEKI

2. Blusia

Blusia Marcowo-Czerwcowa Mamusia

Ja już swój tym wysłałam :D

3. reklama
  4. eZOJA

dziewczyny dzis UZUPELNIAM nasza liste, wpisywac braki itp prosze. Przed 14.00 juz bede wklejac aktualna.

I prosze o propozycje dziewczyn - nickow do pomocy.... Czekam do konca tygodnia i robimy glosowanko ;-)
    puki co:

- traschka
    - Zebrra
    - ironia

edit:
    dziewczyny sorki lista bedzie UZUPELNIONA w czwartek tj jutro wieczorem, gdyz mi program fiksuje... Musi mezus mi tu wsio ponaprawiac ;-) Dziekuje za cierpliwosc.

Ostatnia edycja: 20 Styczeń 2011
  5. eZOJA

dziewczeta prosze o propozycje ;-)

6. justynka1

justynka1 Mamusia Antoniusia

a gdzie mamy głosować?bo zapomniałam.do ciebie na priv?

7. eZOJA

pozniej kochana sonde zrobie... bedzie na samej gorze :tak: w sobote zrobie i przez tydzien bedziemy glosowac, bo nie wszystkie sa codziennie :tak:

8. Aestima

Aestima Fanka BB :)

Dziewczyny, nie wiem czemu mój nick się tam znalazł ,ale lepiej nie głosujcie na mnie. Ja w maju prawdopodobnie (oby, oby) będę się bronić i od lutego będę pewnie rzadziej wpadać (bo póki co mgr leży i kwiczy) Poza tym ja nie jestem dobra w takich komputerowych sprawach. Proponuję Traschkę , Ironię albo Zebrrę- a która z nich to mi na przykład obojętne, bo wszystkie się do tego super nadają, nie wiem jak tu zagłosować...? Może dajcie znać dziewczyny, która z Was chce, czuje się na siłach.

9. eZOJA

jedna z dziewczyn Cie zaporoponowala ;-)
    juz zmieniam kochana...
    jeszcze nie glosujemy od soboty bedziecie widziec u gory sonde, dam Wam znac.

10. reklama
  11. eZOJA

aktualna lista dodana ;-)
    na tajnym zajme sie pozniej, postaram sie jeszcze dzis :tak:

posprawdzajcie czy nie ma "baboli" ;-)

12. ironia

ironia Mamusia Benia

larvunia u mnie nie adaś tylko beniamin :)

Poleć forum