reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprawy organizacyjne forum

eZOJA

Życie jest pięne :)
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2007
Postów
17 051
Miasto
lubuskie
dziewczeta tu piszemy sprawy jak w temacie.
Ja zaczne jeden temat...
Prosze slijcie propozycje - nicki dziewczyn, ktore wpisac na "pomoc" przy forum.
Pozniej zrobimy glosowanie.. i ta co bedzie miala najwiecej glosikow to bedzie ze mna tu pinowac porzadku. Bo ja nie zawze bede mogla...
Prosze zeby byla to osoba, ktora tez jest na tajnym naszym, w maiare czesto zagladajaca do nas i lubiaca pomagac innym.
DZIEKI
 
reklama
dziewczyny dzis UZUPELNIAM nasza liste, wpisywac braki itp prosze. Przed 14.00 juz bede wklejac aktualna.

I prosze o propozycje dziewczyn - nickow do pomocy.... Czekam do konca tygodnia i robimy glosowanko ;-)
puki co:

- traschka
- Zebrra
- ironia


edit:
dziewczyny sorki lista bedzie UZUPELNIONA w czwartek tj jutro wieczorem, gdyz mi program fiksuje... Musi mezus mi tu wsio ponaprawiac ;-) Dziekuje za cierpliwosc.
 
Ostatnia edycja:
pozniej kochana sonde zrobie... bedzie na samej gorze :tak: w sobote zrobie i przez tydzien bedziemy glosowac, bo nie wszystkie sa codziennie :tak:
 
Dziewczyny, nie wiem czemu mój nick się tam znalazł ,ale lepiej nie głosujcie na mnie. Ja w maju prawdopodobnie (oby, oby) będę się bronić i od lutego będę pewnie rzadziej wpadać (bo póki co mgr leży i kwiczy) Poza tym ja nie jestem dobra w takich komputerowych sprawach. Proponuję Traschkę , Ironię albo Zebrrę- a która z nich to mi na przykład obojętne, bo wszystkie się do tego super nadają, nie wiem jak tu zagłosować...? Może dajcie znać dziewczyny, która z Was chce, czuje się na siłach.
 
jedna z dziewczyn Cie zaporoponowala ;-)
juz zmieniam kochana...
jeszcze nie glosujemy od soboty bedziecie widziec u gory sonde, dam Wam znac.
 
aktualna lista dodana ;-)
na tajnym zajme sie pozniej, postaram sie jeszcze dzis :tak:

posprawdzajcie czy nie ma "baboli" ;-)
 
reklama
Do góry