reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprawy organizacyjne forum

reklama
Melduje się i ja i zgadzam się całkowicie z Trasią...tutaj naprawdę nie ma za wiele roboty, właściwie nie mam jej wcale. Ale jeśli Asinka jest chętna do pomocy to jak najbardziej można dopisać. Pomysl z uaktualnieniem listy i nowym kolażem jak najbardziej trafiony.
 
:zawstydzona/y: Ja niestety mam to do siebie, że potrafię władować kij w mrowisko tudzież wywołać wilka z lasu :sorry2:
Natchnęło mnie dziś w uwagi na wątek książeczkowi - Któraś napisała - przepraszam nie pamiętam Która mama MATIEGO ? - czy można by było przenieść wszystkie wpisy dotyczące tego tematu z wątku zakupianego - pewnie tak, ale to troszkę czasu by zajęło no i stąd mój wpis w interesie zabieganej Doris :- ) i ledwo żyjącej Traschki - :hmm:.
Reasumując - jestem za wszystkim pomysłom - "zarządzającym" Traschki, kolażowemu i kolejnej Moderatorce Asince85 - o ile 4 mogą być. Odnośnie zbioru świątecznych foci naszych 1,5 rocznych już wtedy Maluchów to ja niestety mam dwie lewe ręce :oo: ale pomysł, że można by je powklejać trochę jak bombki na choince, w kółkach, o ile się da.
 
Ostatnia edycja:
forever nie jestem pewna czy da się tak zrobić, na pewno jest mozliwość łączenia tematów ale nie o to tu chodzi. Popróbuję, ale na dłuższą metę robota masakryczna. Każdy wie o czym pisał i zawsze możę skopiować swój post i wkleić go tam gdzie trzeba.
 
zgadzam się całkowicie z trasią, 'stara' lista powinna być zamknieta; nowa lista plus kolaż - TAK:tak:; ogłoszenia sprzedażowe forumowiczek - mi to nie przeszkadza.
asinka - pomocnik też jestem na tak:-p:-)
 
reklama
Do góry