reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprawy organizacyjne forum

reklama
Drogie Panie, chciałam poruszyć temat Moderatorek tj. roszerzenia tudzież modyfikacji Ich Grona. Zebrra od bardzo dawna do nas nie zagląda - Któraś napisała że dostała info, że nie ma czasu -, Doris : - ) po powrocie do pracy zagoniona strrasznie a Traschka ma zdecydowanie inne rzeczy na głowie. W związku z tym proponuję poddać pod głosowanie kandydaturę albo kolejnej Moderatorki albo Osoby zamiast Zebrry, do pomocy, która chce, czuje się na siłach technicznie i czasem chwilkę by znalazła. Nie chce sugerować, że najlepiej taka siedzą w domu ale na logikę by tak wychodziło, ale oczywiście niekoniecznie. :happy2:
 
forever tak szczerze to nie wiem czy to konieczne. ja mam duzo na głowie, ale umówmy się, że tu duzo pracy nie ma:) jesli czegoś nie robię to ze zwykłej zapominalskości, bo czas wieczorem by się spokojnie znalazł. Tak więc jesli macie jakieś pomysły to piszcie do mnie.
A jeśli chcecie nową moderatorkę to też nie mam nic przeciwko, choć tak jak wspominam, zanudzi się na stanowisku:)
 
ale skoro forever wywołała wilka z lasu to od razu porusze pewne tematy:
- przepraszam za moja opieszałość w temacie kogoś nowego, kto chciał sie dopisać do listy. Jakoś mi umknęła ta cała dyskusja. Po przeczytaniu postanowiłam usunąć wszystkie posty nie na temat i najchętniej zamknęłabym wątek. Tak, żeby lista była samą listą bez moziwości wpisywania komentarzy. Ja mam podobne odczucia jak forever - dla mnie to temat historyczny, są tu maluchy które rodziły się "na" naszym forum.
- ponieważ nowe mamusie dochodzą a stare odchodzą fajnie byłoby zrobić ponowną listę np z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia? kolaż ze zdjęciami naszych półtorarocznych maluchów? Wtedy, ci którzy piszą z nami aktualnie będą mieli swoje miejsce na zaistnienie
- od czasu do czasu pojawia się ktoś z zewnątrz, z innego podforum czy całkiem spoza bb, kto oferuje sprzedać różnych rzeczy. Wiadomo, że niektóre ogłoszenia to oczywisty spam i te kasuję bez żadnego pytania. Ale oferty typu "sprzedam ubranka po swoim synku - mama marcowa" to inna rzecz. Jako moderator powinnam takie ogłoszenia od razu kasować i zgłaszać. Ale jakiś czas temu była na ten temat dyskusja i wiele z was powiedziało, że te ogłoszenia się im przydają. Mogę więc przymnkąć na to oko i je zostawiać jeśli chcecie.

proszę, wypowiedzcie się!
 
Trasiu ja sie z Tobą zgadzam w całosci,
Asinkę popieram :-)

A co do kolażu moze mój Marcin by takowy zrobił - wkońcu grafik ;-)
namówie go do tego, co wy na to?
 
reklama
Do góry