reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

reklama
chb będzie dopiero w środe 2-01 bo banki były zamknięte calusieńki tydzień(nie opłacało im się otwierać na czw/piątek) bo nawet fis w czwartkek nie wplynął, a wogule dzieczynki słyszałyście że od stycznia nie ma już tych 3 godz darmowych w przedszkolu od 3latek...buu..recesja:-(( znów odbiła się najbardziej na dzieciaczkach
 
Pauluska a skad ty masz takie info o tym przedszkolu??? cos nie chce mi sie w to wierzyc zeby w polowie roku zrobili oplate za przedszkole:sorry:
 
Dziewczyny moze ktoras moze mi pomoc???wyslalam papiery na fis gdzie zaznaczone bylo bardzo wyraznie ze jestem na maternity benefit a moj chlopak na jobseekers allowance i nie przekracza nam 506 e a oni mi odp ze sie nie kfalifikuje bo moj dochod przekracza 506 e bo obliczajac dodali jobseekers allowance i kwote tyg wynagrodzenia z pracy rzecz w tym ze ja nie pracuje i nie dostaje zadnego wynagrodzenia z pracy mam tylko maternity benefit,wyslalam nawet papierek z pracy gdzie pracodawca zaswiadczyl ze nic mi nie placi.nie rozumiem dlaczego wzieli pod uwage wyplate ktora dostawalam wczesniej.na maternity jestem od wrzesnia a o fis ubiegalam sie w listopadzie.moze ktos mial podobna sytuacje,poprostu tego nie rozumiem,mozecie podzielic sie swoim doswiadczeniem???
 
ostatnio widziałam się ze znajomą i właśnie napomknęła mi o tym przedszkolu, że wyczytała gdzieś że budżet zaoszczędzi i na tym więc likwiduje darmowe godziny przedszkolne,..ps.wpłynął wam fis w czwartek??
 
reklama
a i nie od stycznia tylko od września 2013 przynajmniej tak słyszałam,w sumie nigdzie sama o tym nie czytałam,więc mam nadzieje że to nie przejdzie bo akurat mój bąbel by się załapał od nowego roku..
 
Do góry